Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності
Середа, 23 жовтня 2013 13:26
На виконання Плану роботи відділу освіти на 2013 рік та з метою проведення цілеспрямованої роботи з учасниками навчально-виховного процесу щодо профілактики  травматизму з 21 по 25 жовтня 2013 року в навчальних закладах району проводиться Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.
Детальніше...
 
Виконання програми «Доступне житло»
Середа, 23 жовтня 2013 10:41
Як свідчить моніторинг виконання програм доступного житла, Вінницька область займає серед інших регіонів лідируючі позиції. Цього результату досягнуто  завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента держави В.Ф.Януковича в частині отримання населенням доступного житла.
Детальніше...
 
Вінниччина – серед лідерів в Україні за кількістю укладених угод в рамках програми «Доступне житло»
Середа, 23 жовтня 2013 05:22
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це під час прес-конференції 22 жовтня повідомив журналістам голова ОДА Іван Мовчан. Він наголосив, що на виконання соціальних ініціатив Президента України на початку року всі міста обласного значення і райони області отримали завдання збудувати 8-квартирний будинок у рамках програми «Доступне житло».
Детальніше...
 
Іван Мовчан провів підсумкову прес-конференцію
Середа, 23 жовтня 2013 05:17
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан провів прес-конференцію, під час якої повідомив журналістам про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців 2013 року і дав відповіді на запитання.
Детальніше...
 
Садочок «Сонечко» - результат активної співпраці влади, органів місцевого самоврядування і бізнесу.
Вівторок, 22 жовтня 2013 13:58
Сьогодні в селі Комарівка Теплицького району відбулась визначна подія. Завдяки активній співпраці влади, органів місцевого самоврядування і бізнесу розпочав свою роботу дошкільний начальний заклад «Сонечко». Тепер наймолодші жителі громади матимуть прекрасні кімнати, відремонтовані відповідно до сучасних стандартів, у приміщенні місцевої школи.
Детальніше...
 
Україна постійно працює над створенням сприятливих умов для бізнесу та інвестицій - Глава держави
Вівторок, 22 жовтня 2013 13:40
Україна постійно проводить роботу щодо створення привабливого бізнес-клімату, наголошує Президент Віктор Янукович. Виступаючи на українсько-чеському бізнес-форумі, Глава держави зазначив, що цьому сприяє, зокрема, діяльність Ради інвесторів при Президенті України, а також застосування закону про державно-приватне партнерство.
Детальніше...
 
Інвестиційні проекти в агропромисловому комплексі Вінниччини набирають обертів
Вівторок, 22 жовтня 2013 13:35
За інформацією департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, на Вінниччині успішно втілюються інвестиційні проекти в молочному і м’ясному скотарстві, свинарстві, в галузі птахівництва. Зокрема, в молочному скотарстві розпочато будівництво 3 молочних комплексів на 4,2 тис. гол./місць та проводиться реконструкція 39 ферм на 9 тис. гол./місць.
Детальніше...
 
Нарада-семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи
Вівторок, 22 жовтня 2013 11:34
Наприкінці минулого тижня відбулася нарада-семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Реалізація принципів превентивності та національної спрямованості у виховному процесі». Під час заходу були розглянуті наступні питання:
Детальніше...
 
Менше, ніж за два роки реалізації на Вінниччині програми «Доступне житло» 205 сімей стали учасниками програми і отримали пільгові житлові кредити на суму 42 млн.гривень
Вівторок, 22 жовтня 2013 07:47
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про результати та перспективи реалізації на Вінниччині державних житлових програм йшла мова під час прес-конференції за участю фахівців обласних профільних структур. Учасниками прес-конференції стали: начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Руслан Слюсаренко, перший заступник начальника головного управління департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та зв’язку облдержадміністрації Інна Бєлова, керівник Вінницького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Руслан Мельник та голова комунальної організації „Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву” Володимир Бабошин.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Функціонування мийно-прибирального корпусу забезпечить новий стандарт якості обслуговування трамвайних вагонів. І мешканці міста Вінниці відчують ці зміни»
Вівторок, 22 жовтня 2013 05:53
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Напередодні святкування 100-ліття вінницького трамваю, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан спільно з керівником міської ради Володимиром Гройсманом відвідав КП «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління». Приводом для такого візиту стало відкриття на території підприємства музейного комплексу історії та розвитку трамваю у місті Вінниці та мийно-прибирального корпусу для трамвайних вагонів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

Сторінка 548 из 581.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше