Хто на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Президент України Віктор Янукович дав нові доручення керівникам областей
Вівторок, 22 жовтня 2013 05:49
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Під час щотижневої апаратної наради голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан повідомив учасникам наради про основні доручення керівникам областей, озвучені Президентом України Віктором Януковичем на засіданні Ради регіонів 16 жовтня.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Регіональний економічний форум у Києві має стати позитивним сигналом для Вільнюського саміту
Вівторок, 22 жовтня 2013 05:46
Регіональний економічний форум у Києві, який відбудеться в рамках Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ), повинен дати позитивний сигнал для Вільнюського саміту «Східного партнерства», на якому Україна планує підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час зустрічі з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом.
Детальніше...
 
Програма «Доступне житло» дає можливість кожному жителю області отримати власне помешкання
Вівторок, 22 жовтня 2013 05:40
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосив голова обласної державної Іван Мовчан під час щотижневої апаратної наради. Він заслухав інформацію начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Руслана Слюсаренка про виконання доручення щодо введення в експлуатацію до кінця року в усіх районах та містах обласного значення восьмиквартирного житлового будинку.
Детальніше...
 
Виконання доручень Глави держави знаходиться на постійному контролі виконавчої влади району
Понеділок, 21 жовтня 2013 13:17
Щотижнева оперативна нарада голови районної державної адміністрації Василя Малярчука  з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних підприємств, організацій, установ району відбулася 21 жовтня 2013 року. Про виконання доручень, даних на попередніх нарадах, проблеми та про здійснену роботу доповідали керівники управлінь та служб району.
Детальніше...
 
Нарада-семінар соціальних фахівців
Понеділок, 21 жовтня 2013 08:34
Якісні, доступні і результативні соціальні послуги для сім'ї з дітьми - таке завдання ставить Президент України. Адже тільки якісні послуги фахівця соціальної роботи можуть допомогти сім'ї з дитиною подолати життєві складнощі, вберегти сім'ю від соціальних ризиків, зберегти для дитини батьків.
Детальніше...
 
Триває атестаційна експертиза Пологівської ЗОШ І-ІІІ ст.
Понеділок, 21 жовтня 2013 06:08
Згідно з графіком проведення атестаційної експертизи навчальних закладів розпочато атестаційну експертизу Пологівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка буде тривати до 29 жовтня 2013 року. Атестація здійснюється відповідно нових «Критеріїв оцінювання діяльності дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів», затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 17. 06. 2013 року №772.
Детальніше...
 
Іван Мовчан провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:59
Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся з Надзвичайним і Повноважним послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером. У зустрічі взяли участь також заступник голови обласної ради Ігор Кревський і вінницький міський голова Володимир Гройсман.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Сьогодні основне завдання держави – дати людям інструмент вирішення тієї чи іншої проблеми. І роль соціальних служб у тому, щоб навчити цим інструментом користуватися»
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:57
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
18 жовтня у рамках робочої поїздки до Вінницького району голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан зустрівся із фахівцями з соціальної роботи Вінницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наскільки ефективно працює система соціального супроводу найбільш вразливих категорій населення та чи відчутною є така робота для людей, які потребують послуг соціальних служб, - основні питання, на яких акцентував увагу керівник Вінниччини, спілкуючись із працівниками центру.
Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Наше завдання – з кожним роком збільшувати видатки на медикаментозне забезпечення закладів охорони здоров’я»
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:56
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
На цьому наголосив очільник області Іван Мовчан під час відвідин фельдшерсько-акушерського пункту села Прибузьке Вінницького району. Заклад охорони здоров’я, що в поточному році переведено в приміщення новоствореного культурно-адміністративного закладу, після облаштування має усі умови, необхідні для якісного надання медичних послуг.
Детальніше...
 
Дійти до кожної родини і максимально допомогти у вирішенні нагальних проблем – завдання, яке ставить сьогодні перед соціальними службами Президент України
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:56
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Перебуваючи з робочим візитом у Вінницькому районі, голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 18 жовтня відвідав у селі Лука-Мелешківська сім’ю Максимових, в якій виховується інвалід дитинства. Аби безпосередньо побачити роботу соціальних працівників та почути відгуки тих, хто у складних життєвих ситуаціях отримує фахову підтримку держави, керівник регіону завітав до родини хлопчика та поспілкувався з його близькими.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

Сторінка 549 из 581.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше