Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У найближчі роки питання стовідсоткового охоплення дітей області дошкільною освітою буде вирішено
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:37
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Про це зазначив керівник Вінниччини Іван Мовчан, відвідавши 18 жовтня дошкільний навчальний заклад «Веселка» села Лука-Мелешківська Вінницького району.
В дитячому садку для покращення умов виховання дітей протягом року реорганізовано міні-котельню, здійснено капітальний ремонт системи опалення закладу, проведено реорганізацію водогону та каналізації на харчоблоці. Більше того – забезпечено 4-разове харчування вихованців, яких у дошкільному закладі нараховується нині 202.
Детальніше...
 
Віктор Янукович: Кожен медичний заклад в Україні має бути обладнаний під потреби людей з обмеженими можливостями
Понеділок, 21 жовтня 2013 05:34
Всі медичні заклади в Україні, в тому числі новозбудовані, мають бути пристосовані для людей з обмеженими можливостями, аби вони могли без перешкод користатися послугами лікарів. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час огляду приміщень новоствореного Центру первинної медико-санітарної допомоги в Донецьку.
Детальніше...
 
За вісім місяців поточного року в області створено 16244 робочих місць
П'ятниця, 18 жовтня 2013 05:50
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Проте співвідношення створених та ліквідованих робочих місць склало 105% , що є досить низьким показником і не може не турбувати обласну владу. Ситуація, що склалась на ринку праці Вінниччини, стала темою обговорення на співбесідах заступника голови ОДА Любові Спірідонової із заступниками міських голів, голів райдержадміністрацій з соціально-гуманітарних питань та директорами базових центрів зайнятості, що відбулись 17 жовтня в облдержадміністрації.
Детальніше...
 
Презентація програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей
Четвер, 17 жовтня 2013 14:09
В Теплицькій загальноосвітній школі №1 відбулася презентація програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей. Доповідачем під час зустрічі із класними керівниками ЗОШ №1 та ЗОШ №2  смт Теплика виступила начальник районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Галина Москальчук.
Детальніше...
 
А як ще інакше можна зрозуміти, що необхідно людям, як не під час діалогу з ними?
Четвер, 17 жовтня 2013 14:02
Відвідавши з робочим візитом Метанівську територіальну громаду, голова району Василь Малярчук у черговий раз мав нагоду пересвідчитись у необхідності співпраці виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування і простих громадян задля вирішення наболілих питань жителів.
Детальніше...
 
Любов Спірідонова: «Кожна дитина має відчувати родинне тепло»
Четвер, 17 жовтня 2013 13:41
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Любові Спірідонової 17 жовтня за результатами Всеукраїнської наради з питань захисту прав дітей відбулася нарада з начальниками районних та міських служб у справах дітей. Мета засідання – відпрацювати питання щодо залучення всіх можливих ресурсів для реалізації завдань, поставлених на рік, аби гідно презентувати досягнення Вінниччини з питань захисту прав дітей на рівні України. В ході наради було заслухано доповіді начальника обласної служби у справах дітей Тетяни Дорош та керівників районних та міських служб у справах дітей.
Детальніше...
 
Для працівників районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено навчальний семінар
Четвер, 17 жовтня 2013 12:15
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Для працівників дванадцяти районних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 17 жовтня на базі обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім.О.Ющенка було проведено медичний блок циклу підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи, який включав в себе лекцію з питань психології та основ психіатрії і практичне заняття.
Детальніше...
 
Виступи ФК «Теплик» у Чемпіонаті Вінницької області з футболу
Четвер, 17 жовтня 2013 10:43
До недавнього часу питання про участь нашої команди в Чемпіонаті Вінницької області з футболу не піднімалось і навіть обговорювалося, це була просто мрія, але після призначення у наш район головою райдержадміністрації Василя Малярчука ситуація кардинально змінилась.Василь Григорович сам полюбляє гру мільйонів - футбол і своїм прикладом, виходячи на зелений газон, всилив надію нашим спортсменам та вболівальникам, що футбол вищого рівня повернеться знову в Теплицький район.
Детальніше...
 
Основна місія соціальних працівників – зберегти сім’ю
Четвер, 17 жовтня 2013 10:31
 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
«На соціальних працівників покладається велика відповідальність – своєчасно виявити проблему в родині, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та надати їй всю необхідну допомогу», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, відвідавши разом із керівництвом Погребищенського району та представниками соціальних служб родину Світлани Кравченко, що проживає у селі Гопчиця.
Детальніше...
 
Семінар – тренінг класних керівників
Четвер, 17 жовтня 2013 10:53
На базі Теплицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся семінар – тренінг із класними керівниками 5 класів загальноосвітніх шкіл району, тема якого «Особливості роботи класного керівника 5 класу». У роботі семінару взяли участь методист райметодкабінету відділу освіти Довгань Т.П.,завідуюча РЦППСР КовальС.С., психолог РЦППСР Войтовська А.В. та класні керівники 5 класів загальноосвітніх шкіл району.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 Наступна > Кінець >>

Сторінка 550 из 581.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше