Хто на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Питання економного та раціонального використання бюджетних коштів
Понеділок, 09 вересня 2013 05:32

Питання економного та раціонального використання бюджетних коштів окремими установами району обговорювалося на нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Василь Малярчук 6 вересня 2013 року. На зустріч були запрошені керівники та бухгалтери медичної галузі району, відділів освіти та культури, територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян, ДЮСШ.

Детальніше...
 
У Степанівському «Сонечку» побував керівник району
П'ятниця, 06 вересня 2013 12:59

Забезпечення доступної, якісної та сучасної дошкільної освіти у нашому районі залишається на постійному контролі  голови районної державної адміністрації Василя Малярчука.  За його словами, районна влада не шкодує ні грошей, ні зусиль задля розширення та удосконалення матеріально-технічної бази дошкільних закладів району.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує
П'ятниця, 06 вересня 2013 07:05

Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що спеціалістами центру спільно з начальником відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Олександром Мироновим проведено семінар-нараду з фахівцями із соціальної роботи. Спеціалісти розглянули ряд важливих питань, а саме:

Детальніше...
 
Іван Мовчан вважає євроінтеграцію стимулом для внутрішньої модернізації України
П'ятниця, 06 вересня 2013 05:41

На цьому голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив 4 серпня під час Економічного форуму у польському місті Криниця-Здруй, де провів презентацію інвестиційного потенціалу нашого регіону «Вінницька область – твій бізнес у центрі України».

Детальніше...
 
Розвиток дошкільної освіти - однин з головних пріоритетів державної політики в області
П'ятниця, 06 вересня 2013 05:36

Зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, відкриваючи «круглий стіл», присвячений темі «Забезпечення доступної, якісної та сучасної дошкільної освіти у Вінницькій області у рамках завдань Президента України». За її словами, в області проводиться активна робота з розширення мережі дошкільних навчальних закладів та удосконалення матеріально-технічної бази. До кінця року планується відкрити 40 дитячих садочків, що дозволить охопити дошкільною освітою понад 53 тисячі дітей.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Економіка України встояла під тиском світових кризових процесів»
Четвер, 05 вересня 2013 12:34

Термін «світова економічна криза» міцно  увійшов до лексикону українців. В інтерв’ю українським телеканалам Президент України  наголосив на найважливіших акцентах внутрішньої і зовнішньої політики держави, зокрема й щодо протистояння України викликам світової економічної кризи. Позицію Глави держави аргументовано підтримав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. Він також назвав цілу низку ключових факторів, що забезпечили сталий економічний розвиток України, і Вінниччини зокрема.

Детальніше...
 
Привітне «Сонечко» радо зустрічає малюків.
Середа, 04 вересня 2013 13:49

«Кожній дитині необхідно надати можливості для розвитку її творчих здібностей, розвиток дошкільної освіти має сприяти соціалізації дітей» - зазначив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук під час візиту до Теплицького дошкільного навчального закладу «Сонечко». «Реалізація в районі нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» дасть можливість дітям повноцінно підготуватися до навчання у школі, а також допоможе батькам у  реалізації свого права на працю» - констатував Василь Григорович.

Детальніше...
 
Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє
Середа, 04 вересня 2013 13:44

Управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі повідомляє: в закладі щоденно працює громадська приймальня, проводяться особисті прийоми громадян керівником управління, заступниками і начальниками відділів. Забезпечується безперебійна робота "гарячої" телефонної лінії. Днями відбулася виробнича нарада: «Підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі за вісім місяців 2013 року».

В управлінні встановлено інформаційний кіоск, за допомогою якого відвідувачам управління надана можливість отримувати безліч інформації про те, які документи необхідні для призначення пенсії – за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника; ознайомитися із графіками прийому громадян тощо.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Відновлення і створення дитячих садків – це інвестиція в майбутнє нашої громади»
Середа, 04 вересня 2013 12:38
Дитячий садок – це не просто місце, де батьки залишають дитину, коли йдуть на роботу. Навряд чи нині можна говорити про те, що в дитячому садку діти просто «граються». Власне, дитячим садком він офіційно давно не називається. Тепер це дошкільний навчальний заклад. У дитсадку, як і в школі, діти навчаються. Просто методи навчання відповідають вікові дитини. Дошкільний навчальний заклад – повноцінна ланка освітньої системи. Тому увага до дитячих садків – цілком доросла. А їх діяльність – на особливому контролі обласної влади. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан у розмові з нашим кореспондентом.
Детальніше...
 
У поточному році на Вінниччині буде відкрито 41 дошкільний заклад
Середа, 04 вересня 2013 05:24

Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк. За його словами, в області функціонує 748 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується біля 52,5 тис. дітей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 Наступна > Кінець >>

Сторінка 552 из 567.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше