Хто на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Іван Мовчан: «Тільки з освіченою та свідомою молоддю ми зможемо розбудовувати нашу державу. І складовою успіху на цьому шляху є модернізація освітнього процесу»
П'ятниця, 30 серпня 2013 05:07

Таке переконання висловив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час традиційної підсумкової конференції освітян області, що відбулася 29 серпня у концертній залі «Плеяда».

«Майбутнє України – в дітях. І ми повинні готувати їх до того, аби вони змогли це майбутнє творити, формувати позитивний імідж нашої незалежної держави та прославляти наш Вінницький регіон. А тому якість освіти, створення належних умов для навчання дітей – питання стратегічного значення і водночас першочергове завдання обласної влади», - наголосив очільник регіону.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «У нас є підстави розраховувати на плідну співпрацю з Калузькою областю»
Четвер, 29 серпня 2013 12:12

Вінницька делегація, яку очолював голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, повернулася з робочої поїздки до Калузької області Російської Федерації. Під час зустрічі у Калузькій торгово-промисловій палаті директор департаменту регіонального економічного розвитку вінницької ОДА Андрій Гижко провів презентацію економічного та інвестиційного потенціалу Вінницької області. Найбільше росіяни зацікавилися сільськогосподарською продукцією Вінниччини.

Детальніше...
 
Всі навчальні заклади освіти області отримали паспорти готовності до початку навчального року
Четвер, 29 серпня 2013 08:32

Зазначила Любов Спірідонова в інтерв’ю щодо готовності навчальних закладів до нового навчального року.

За словами заступника голови облдержадміністрації, в області активно реалізовуються соціальні ініціативи Президента України щодо модернізації освітньої галузі. Зокрема, щорічно на підтримку матеріально-технічної бази загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів необхідно від 40 до 80 млн. грн. При такій мережі, яка існує на даний час, потреба у зміцненні матеріально-технічної бази є постійною.

Детальніше...
 
У новому навчальному році загальноосвітні школи Вінниччини очікують майже 16 тисяч першокласників.
Четвер, 29 серпня 2013 08:28

Проінформувала заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова даючи коментарі в прямому ефірі обласного радіо з питань готовності навчальних закладів області до учбового року. Вона зазначила, що у цьому навчальному році загальноосвітні школи області очікують майже 16 тис. першокласників проти 15,2 тис. в минулому.
Детальніше...
 
На порозі – школа
Четвер, 29 серпня 2013 08:20

За соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича створення сприятливих умов для розвитку дітей, належного їх доступу до освіти та соціальної підтримки є одним із пріоритетних завдань держави.

Детальніше...
 
З робочим візитом в Теплицькому районному відділі міліції побував куратор
Середа, 28 серпня 2013 13:02

З робочим візитом в Теплицькому районному відділі міліції побував куратор Теплицького РВ УМВС,  начальник кінологічного центру при УМВС України у Вінницькій області підполковник міліції  Юрій  Байнак. Прийом громадян Юрій Олександрович проводив разом із в.о. начальника міліції Теплицького районного відділення УМВС України у Вінницькій області Віктором Пірусом. До міліціонерів звернулось четверо жителів району. Їх турбували питання охорони правопорядку у громадах та працевлаштування  випускників школи міліції. На свої запитання громадяни  отримали вичерпні відповіді.

 
Освітяни району зібралися обговорити питання розвитку галузі у новому навчальному році
Середа, 28 серпня 2013 12:26

Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов'язаний із дітьми. 28.08.2013р. на виконання завдань Глави держави щодо оптимізації мережі навчальних закладів та належної підготовки до нового навчального року освітяни району зібралися на конференцію задля обговорення нагальних проблем галузі, обміну досвідом, вироблення спільної стратегії надання якісних освітніх послуг жителям нашого району, підготовки навчальних закладів до осінньо-зимового сезону, соціально-економічної підтримки освітян тощо.

Детальніше...
 
28 серпня напередодні чергового 25 засідання сесії районної ради
Середа, 28 серпня 2013 12:13

28 серпня напередодні чергового 25 засідання сесії районної ради 6 скликання відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою та комунальної власності. На розгляд членів комісії було винесено п’ять питань. Серед них:

Детальніше...
 
Вінниччина розвиватиме економічні і соціально-культурні зв’язки з Калузькою областю Російської Федерації
Середа, 28 серпня 2013 08:50

Вінницька делегація на чолі з головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном перебуває з робочим візитом у Калузькій області Російської Федерації. Першим пунктом програми візиту була зустріч у Калузькій торгово-промисловій палаті.

Детальніше...
 
Готовність закладів освіти до навчання – одне з основних питань, яке обговорювалось 27серпня на щотижневій робочій нараді.
Вівторок, 27 серпня 2013 13:13

Напередодні загальновідомого і шанованого свята – Дня знань, або 1 вересня керівництво району особливу увагу приділяє  стану реалізації завдань Президента України щодо готовності освітніх закладів району гідно прийняти дітей на навчання і виховання. Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, розпочинаючи щотижневу робочу нараду, зазначив: «Дане питання стоїть на особливому контролі Глави держави Віктора Федоровича Януковича, і кожен з причетних до виконання має нести персональну відповідальність за якісну і повну його реалізацію».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 Наступна > Кінець >>

Сторінка 554 из 567.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше