Хто на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
П'ятниця, 05 липня 2013 11:32

Розпочати і закінчити – повертаємось знову до робіт в поліклінічному відділенні Теплицької ЦРЛ

Сьогодні з робочим візитом в поліклінічне відділення, яке знаходиться у стадії добудови і розташоване на території теперішнього стаціонарного відділення ЦРЛ, побував начальник відділу технічного нагляду управління капітального будівництва облдержадміністрації Ігор Тимошенко. Зустрілись з ним голова райдержадміністрації Василь Малярчук, керівники первинної і вторинної ланок медицини району Віталй Шевченко та Іван Красиленко, підрядник  робіт МКП «Будівельник» Олексій Нечай.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 11:19
 

Духовно-мистецька акція «Благодатна спадщина України»

День Хрещення Київської Русі - державна пам'ятна дата в Україні , що відзначається щорічно У цьому році відзначається не просто чергова дата цієї важливої події, а ювілей – 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

З цієї нагоди 5 липня в Теплику відбулась духовно-мистецька акція «Благодатна спадщина України». Вона розпочалась урочистим Богослужінням в храмі Святих Петра і Павла. Хресна хода з великим хрестом, іконами і хоругвами від храму до площі біля районного Будинку культури зібрала багато прихожан і пересічних людей, яким небайдужі проблеми духовності. Ходу очолювали священики різних приходів нашого району, несучи ікони і мощі святих.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 06:52

ГЛАВА ДЕРЖАВИ НАГОЛОШУЄ НА НЕОБХІДНОСТІ ПРИТЯГНЕННЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ УСІХ ВИННИХ У СКОЄННІ ЗЛОЧИНУ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про це Віктор ЯНУКОВИЧ зазначив під час урочистої церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду

 «Забезпечити притягнення до відповідальності винних у випадку в Миколаєві та розібрати всі подібні інциденти, на які є нарікання людей. Не тільки в Миколаєві, а й в інших регіонах. Дати кожному з них справедливу правову оцінку», – сказав Глава держави.

Президент нагадав, що ця справа перебуває на його особистому контролі. «Винним у цьому злочині не місце в правоохоронних органах, вони мають бути показово покарані з усією суворістю закону», – зазначив Віктор Янукович.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 06:43

 

Іван Мовчан: «Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – пріоритетне завдання обласної влади і ефективний чинник розвитку економіки регіону»

Малий і середній бізнес в усіх розвинених країнах – це основа економіки. Сьогодні він гостро потребує державної підтримки. Досвідом раціонального сприяння розвитку малого і середнього бізнесу на Вінниччині та ефективного впливу такого сприяння на ріст економіки області поділився голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. Коментуючи стан реалізації в регіоні соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу глава облдержадміністрації зауважив, що в області здійснено конкретні кроки для підтримки підприємництва. Основною метою скоординованих дій влади з цього питання Іван Мовчан назвав підвищення ролі малого та середнього бізнесу в структурній перебудові економіки регіону. Зокрема, він повідомив, що втілені в життя заходи вивели область на  передові позиції за темпами промислового зростання серед регіонів України. Детальніше про підтримку підприємництва на Вінниччині –  у ексклюзивному інтерв’ю.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 06:35

 

Президент підписав доручення щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки

Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня цього року забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради проекту закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки.

Відповідне доручення підписане «з метою відзначення вагомих творчих досягнень у справі театрального мистецтва та увічнення пам’яті видатного українського митця Богдана Ступки». 

 
Четвер, 04 липня 2013 16:30

Проблеми суперечливості чинного законодавства, легалізації заробітної плати, виведення нелегального бізнесу з тіні – питання, які  вимагають вирішення

Ці та багато інших проблем у роботі малого та середнього бізнесу району обговорювались на засіданні  «круглого столу», організованого управлінням Пенсійного фонду України в  Теплицькому районі з метою реалізації завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.

Детальніше...
 
Четвер, 04 липня 2013 17:30

Вирішення питання забезпечення населення гіпотензивними лікарськими засобами

02.07.2013 року у голови райдержадміністрації Василя Малярчука зібрались завідувачі аптеками району для співбесіди з питань реалізації пілотного проект , який проходить у нашій області щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. Головним лікарем медичного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталієм Шевченком було проаналізовано ситуацію, яка склалася з оплатою рецептів, які виписуються сімейними лікарями для хворих на гіпертонію.

Детальніше...
 
Четвер, 04 липня 2013 14:24

Виїзний прийом голови райдержадміністрації в Тополівській сільській громаді

Згідно графіка роботи голова району Василь Малярчук з робочою групою відвідав сьогодні Тополівську сільську громаду з метою почути проблеми місцевих жителів.          

Жителів села турбують питання повернення майнових паїв ТОВ «АгроНіка». Для її вирішення Василь Григорович рекомендував зібрати нараду співвласників майнових паїв та колективно звернутися до районної прокуратури. Про розірвання з цим же господарством договору оренди земельної частки (паю) звернулась до голови райдержадміністрації багатодітна мати. Їй було надано роз’яснення про порядок розірвання даного договору.

Детальніше...
 
Четвер, 04 липня 2013 14:14

_

 
Четвер, 04 липня 2013 17:24

 

Громадськість Вінниччини активно відреагувала на події у Миколаївській області

Авторитетні і небайдужі громадські діячі Вінниччини долучились до обговорення ситуації щодо подій у Врадіївці Миколаївської області громадські активісти Вінниччини.

Валерій БЕВЗ, генерал-лейтенант міліції, керівник групи радників при голові ОДА

«Я обурений причетністю до цього злочину представників правоохоронних органів. Вважаю, що необхідно встановити фільтр під час відбору кадрів. Ця система сама не очиститься, досягти  цього можна лише під постійним пильним контролем громадськості.» 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 Наступна > Кінець >>

Сторінка 555 из 556.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше