Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Готовність закладів освіти до навчання перевіряла комісія
Понеділок, 19 серпня 2013 18:11

Про перевірку готовності шкіл  до нового 2013-2014 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, яка проводилась з 12 по 14 серпня 2013 року, розповіла заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентина Воловодівськана щотижневій робочій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установи і служб району.

Детальніше...
 
Вирішальна й відповідальна роль сімейного лікаря в наданні первинної медичної допомоги
Субота, 17 серпня 2013 13:03
Внаслідок участі в пілотному проекті реформування медична галузь Теплицького району поділена на дві частини – первинну і вторинну, кожна з яких виконує свої функції. Отже основне навантаження лягає на плечі лікарів первинної ланки, оскільки саме вони на початковому етапі мають діагностувати хворого і встановити відповідний напрямок лікування.
Детальніше...
 
Навчальні заклади готуються до роботи
Четвер, 15 серпня 2013 10:48

З наближенням осені освітяни району і усі причетні до цього служби активно готуються зустріти дітей в затишних, укомплектованих, сучасних школах та дитячих садочках. Питання підготовки навчальних закладів знаходиться на особливому контролі у влади усіх рівнів, починаючи з Президента держави Віктора Федоровича Януковича, і закінчуючи керівниками районів.

Детальніше...
 
Виїзна акція центру зайнятості в Кивачівську сільську раду
Четвер, 15 серпня 2013 07:15
13 серпня 2013 року фахівцями Теплицького районного центру зайнятості для жителів Кивачівської територіальної громади було організовано виїздну акцію центру зайнятості. До участі в акції долучились представники органів місцевого самоврядування та роботодавці.
Детальніше...
 
Визначення шляхів у працевлаштуванні жінок
Четвер, 15 серпня 2013 07:13

У Теплицькому районному центрі зайнятості 12 серпня 2013 року був проведений семінар - тренінг для жінок за участю фахівців районного центру зайнятості та  заступника голови громадської організації «Філософія Серця» – тренера Олександра Кожуховського.

Детальніше...
 
Комфортні умови для роботи сімейних лікарів і пацієнтів у сільських медичних закладах – не розкіш, а необхідність.
Четвер, 15 серпня 2013 06:32

Позиція обласної влади в особі голови облдержадміністрації Івана Мовчана, районної державної адміністрації Василя Малярчука і районної ради Леоніда Габінського – однозначна: відремонтований, облаштований згідно сучасних санітарно-гігієнічних норм, укомплектований необхідним обладнанням та ліками ФАП чи фельдшерський пункт, періодичні виїзди сімейних лікарів – у ХХІ столітті – це не розкіш, а елементарна необхідність.

Детальніше...
 
Вивеземо отрутохімікати – збудемось однієї з важливих проблем
Середа, 14 серпня 2013 14:07

Проблема вивезення пестицидів, які залишились за часів радянського союзу від колгоспів, з територій сіл району поступово вирішується. Теплицький район має найбільшу кількість отрутохімікатів на своїй території, майже в кожному населеному пункті. Про це сказав депутат обласної ради, начальник управління державної служби НС України у Вінницькій області Руслан Шевчук, перебуваючи з робочим візитом в нашому районі.

Детальніше...
 
З робочим візитом в районі побував депутат обласної ради Руслан Шевчук
Середа, 14 серпня 2013 13:58

У липні цього року він провів особистий прийом громадян селища та села Соболівка, яке входить до його округу. Сьогодні ж приїхав вирішувати питання, про які йшлося на прийомі. Зокрема, Руслан Богданович з собою привіз важку техніку для ремонту сільської дороги із Соболівки у Губник, та спеціалістів для вирішення питання демонтажу старої труби колишнього цукрового заводу. Вона є аварійною, має близько 60 метрів висоти і може у будь-який час наробити лиха, тому жителі села звернулись по допомогу.

Детальніше...
 
Завдання влади сьогодні – створити належні умови для роботи сімейного лікаря
Середа, 14 серпня 2013 07:13

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Підкреслила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова під час робочої поїздки до Тульчинського району. Вона зауважила, що Президент України Віктор Янукович чітко визначив пріоритети щодо вирішальної ролі сімейного лікаря в наданні первинної медико-санітарної допомоги.

Детальніше...
 
Прем'єр-міністр назвав Вінниччину як один з регіонів де найкраще готуються до зими
Середа, 14 серпня 2013 08:53

Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Підготовка до осіннє-зимового сезону повинна йти повним темпом. На сьогодні роботи з підготовки житлово-комунального господарства України до опалювального сезону виконані на 75%, повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 14 серпня 2013 року.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 Наступна > Кінець >>

Сторінка 557 из 567.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше