Хто на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вінниччина волонтерська
Середа, 14 серпня 2013 06:48
Саме таку назву отримав проект, започаткований у квітні цього року Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з партнерською громадською  організацією «Філософія серця» та волонтерами Корпусу Миру США в Україні. Основною метою проекту є залучення учнівської молоді  до  волонтерського руху,  навчання педагогів та учнів способам реалізації різноманітних волонтерських проектів в громадах та навчальних закладах області.
Детальніше...
 
Знати про кожну сім’ю і бутив кожній сім’ї – прямий обов’язок сімейного лікаря
Вівторок, 13 серпня 2013 10:21

Про реалізацію завдань і доручень Президента України Віктора Януковича щодо ролі сімейного лікаря в наданні первинної медико-санітарної допомоги говорили на нараді з сімейними лікарями району перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Шевченко.

Детальніше...
 
Призові місця в музичному конкурсі – за тепличанами
Вівторок, 13 серпня 2013 10:41

З 8 по 10 серпня в місті Іллічівськ відбувся VII Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацького вокального мистецтва «VIVATMARIN 2013». Представниками Тепличчини на конкурсі були: учасники зразкової вокальної студії «Перлинка» Будинку дитячої творчості Наталія Даценко та Вікторія Воєвода (керівник Валентина Марчук), Влад Соболенко та Микола Ільніцький від районного Будинку культури.

Детальніше...
 
Підготовку до святкування незалежності України розпочато
Понеділок, 12 серпня 2013 13:35

Підготовку до святкування незалежності України розпочато

У райдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тепличчині 22-ї річниці незалежності України.

Були розглянуті ряд пропозицій щодо визначення місця і порядку проведення святкувань, розглянуто кандидатури для розміщення на районній Дошці пошани.

Детальніше...
 
Готуємось до осінньо-зимового періоду
Понеділок, 12 серпня 2013 12:17
Готуємось до осінньо-зимового періоду

«На 80% проведено підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2013-2014 років» - сказав  на щотижневій робочій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установи і служб району завідувач сектору житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Володимир Пролєєв.

Детальніше...
 
Якість роботи сімейного лікаря на селі залежить в тому числі і від облаштованості ФАПу
Понеділок, 12 серпня 2013 12:15

Якість роботи сімейного лікаря на селі залежить в тому числі і від облаштованості ФАПу

Про хід робіт з осучаснення сільських ФАПів на щотижневій робочій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установи і служб району виступив головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Шевченко. Зокрема тривають ремонтні роботи в селах Петрашівка, Тополівка, Розкошівка, Антонівка.

Детальніше...
 
Розпочалась кампанія по інвентаризації непридатних агрохімікатів
Понеділок, 12 серпня 2013 12:13

Розпочалась кампанія по інвентаризації непридатних агрохімікатів

Уже п’ятий день в населених пунктах району триває робота по перезатаренню непридатних до використання та заборонених хімічних засобів захисту рослин - доповів начальник відділу цивільної оборони райдержадміністрації Віктор Тарасишин на щотижневій робочій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установи і служб району.

Детальніше...
 
Виплата пенсій в районі фінансується в повному обсязі
Понеділок, 12 серпня 2013 12:11

Виплата пенсій в районі фінансується в повному обсязі

Про це на щотижневій робочій нараді голови райдержадміністрації Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установи і служб району сказала заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Теплицькому районі Алла Захарчук.

Детальніше...
 
Осучаснення сільських ФАПів триває
Понеділок, 12 серпня 2013 12:07

Осучаснення сільських ФАПів триває

Дійти до кожної людини – завдання, яке ставить Президент України перед керівництвом областей і районів нашої держави. Це стосується, в тому числі, і покращення якості надання медичних послуг населенню, особливо в сільській місцевості, підвищення ролі сімейної медицини.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 Наступна > Кінець >>

Сторінка 558 из 567.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше