Хто на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вівторок, 09 липня 2013 05:07

 

Родина і школа – дві могутні сили виховання

Отож проблема сім’ї та особливостей впливу сімейного виховання на формування особистості дитини залишається актуальною для сьогодення.

Саме тому одним із напрямів нових соціальних ініціатив Президента України «Сімейний затишок – кожній дитині» є захист права на виховання в сім’ї кожної української дитини. Тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, і якщо не існує можливості жити з рідними батьками або опікунами, альтернативою є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 11:52

8-14 липня 2013 року "Реалізація у регіонах завдань однієї з нових соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі центрів матері та дитини, створення умов для сімейного виховання дітей-інвалідів".
1. СУТЬ Проблеми: відповідно до соціальних ініціатив Президента України (оголошених 27.02.2013, Доручення від 27.03.2013  № 1-1/711) має бути забезпечено протягом 2013-2014 рр.: 
Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 12:07

 

 Звітування територіальних громад, об’їзди шкіл, легалізація праці, робота у сфері освіти і культури, проходження жнив – спектр питань, озвучених на щотижневій робочій нараді голови і заступників голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками основних служб та установ району.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 06:45

 

Представники творчої інтелігенції Вінниччини підтримали рішення Президента України Віктора Януковича про заснування премії імені Богдана Ступки

Днями Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня 2013 року забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки. Відповідне доручення підписане Главою держави «з метою відзначення вагомих творчих досягнень у справі театрального мистецтва та увічнення пам’яті видатного українського митця Богдана Ступки».

Відомі та шановані на Вінниччині театрали й видатні культурні діячі області схвально відгукнулися про ініціативу Президента України.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 07:06

У рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 5 липня  в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему “Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу: реалізація соціальних ініціатив щодо зайнятості населення ”. 

У семінарі взяли участь начальник управління економіки райдержадміністрації Оксана Сторожук та 16 роботодавців району.

Детальніше...
 
Коментар про встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки
П'ятниця, 05 липня 2013 12:56

 

У зв’язку із внесенням Президентом України Віктором Януковичем на розгляд Верховної Ради проекту закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Прокопенко висловив узагальнену думку працівників культури району: «Нами – діячами культури району – позитивно сприйнято  задум Глави держави про встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки. Ця постать є однією з найунікальніших в історії нашої країни. Богдан Сильвестрович залишився в людській пам’яті не лише як театральний діяч, талановитий актор, а й людина, яка довгий час прославляла Україну за межами нашої держави, зробила вагомий внесок в розвиток країни не лише у царині мистецтва, а й на політичній сцені, очолюючи певний час Міністерство культури України. Це людина високого патріотизму і духовності, яка по праву може вважатися взірцем для прийдешніх поколінь».


 
П'ятниця, 05 липня 2013 11:59

Профорієнтаційний захід в таборі «Ровесник»

«Професія до душі» -  тема профорієнтаційного заходу, який відбувся 03 липня 2013 року в Теплицькому профільному позашкільному навчально – оздоровчому закладі «Ровесник» за сприяння Вінницької обласної молодіжної громадської організації «Молодіжна ліга розвитку підприємництва» та активної підтримки Теплицького районного центру зайнятості. Мета заходу: надання інформації щодо правильного вибору майбутньої професії з обов’язковим  врахуванням вимог сьогодення щодо перспектив ринку праці, пріоритетів професійного самовизначення, виявлення власних можливостей, інформування про послуги державної служби зайнятості.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 11:32

Розпочати і закінчити – повертаємось знову до робіт в поліклінічному відділенні Теплицької ЦРЛ

Сьогодні з робочим візитом в поліклінічне відділення, яке знаходиться у стадії добудови і розташоване на території теперішнього стаціонарного відділення ЦРЛ, побував начальник відділу технічного нагляду управління капітального будівництва облдержадміністрації Ігор Тимошенко. Зустрілись з ним голова райдержадміністрації Василь Малярчук, керівники первинної і вторинної ланок медицини району Віталй Шевченко та Іван Красиленко, підрядник  робіт МКП «Будівельник» Олексій Нечай.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 11:19
 

Духовно-мистецька акція «Благодатна спадщина України»

День Хрещення Київської Русі - державна пам'ятна дата в Україні , що відзначається щорічно У цьому році відзначається не просто чергова дата цієї важливої події, а ювілей – 1025-річчя Хрещення Київської Русі.

З цієї нагоди 5 липня в Теплику відбулась духовно-мистецька акція «Благодатна спадщина України». Вона розпочалась урочистим Богослужінням в храмі Святих Петра і Павла. Хресна хода з великим хрестом, іконами і хоругвами від храму до площі біля районного Будинку культури зібрала багато прихожан і пересічних людей, яким небайдужі проблеми духовності. Ходу очолювали священики різних приходів нашого району, несучи ікони і мощі святих.

Детальніше...
 
П'ятниця, 05 липня 2013 06:52

ГЛАВА ДЕРЖАВИ НАГОЛОШУЄ НА НЕОБХІДНОСТІ ПРИТЯГНЕННЯ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ УСІХ ВИННИХ У СКОЄННІ ЗЛОЧИНУ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про це Віктор ЯНУКОВИЧ зазначив під час урочистої церемонії складення присяги суддями, вперше призначеними на посаду

 «Забезпечити притягнення до відповідальності винних у випадку в Миколаєві та розібрати всі подібні інциденти, на які є нарікання людей. Не тільки в Миколаєві, а й в інших регіонах. Дати кожному з них справедливу правову оцінку», – сказав Глава держави.

Президент нагадав, що ця справа перебуває на його особистому контролі. «Винним у цьому злочині не місце в правоохоронних органах, вони мають бути показово покарані з усією суворістю закону», – зазначив Віктор Янукович.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 Наступна > Кінець >>

Сторінка 559 из 560.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше