Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Необхідно приділити максимальну увагу питанням соціального захисту та підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни
Вівторок, 18 лютого 2014 08:12

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан 17 лютого під час щопонеділкової оперативної наради з керівниками департаментів та служб області.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Базова позиція, з якої маємо розпочати цей рік, - відпрацювання синхронної взаємодії між усіма департаментами та службами регіону»
Вівторок, 18 лютого 2014 08:07

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

17 лютого голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан спільно з керівниками обласних відомств та управлінь підсумував результати діяльності районних та міських очільників у 2013 році.

Детальніше...
 
Турнір пам’яті воїна-афганця Олега Ткача
Вівторок, 18 лютого 2014 06:52

Щороку в селі Кивачівка уже 25 рік поспіль відбувається традиційний обласний турнір з волейболу пам'яті загиблого воїна - афганця Олега Ткача. Змагання відбулися в приміщенні сільської школи, у стінах якої навчався Олег. Турнір відкрив перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук. Спортсмени вшанували пам'ять свого героя та розпочали змагання, в яких взяли участь волейболісти із Умані, Бершаді, Теплика та Кивачівки. 

Детальніше...
 
«День центру зайнятості» в Костюківській громаді.
Вівторок, 18 лютого 2014 06:26

В рамках відзначення Дня соціальної справедливості в Костюківській територіальній громаді проведено «День центру зайнятості»  за участю  депутатів районної та сільської рад, сільського голови Кизлюка М.М., директора ТОВ «Виробник-Агро» Матковського П.А., спеціалістів районного центру зайнятості, 22 безробітних та незайнятих громадян.

Детальніше...
 
Підведення підсумків роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування впродовж 2013 року інтерв’ю з першим заступником голови райдержадміністрації Анатолієм Ніколайчуком
Понеділок, 17 лютого 2014 12:42

Анатолію Володимировичу, яким чином в нашому районі реалізується конституційне право громадян на звернення до державної установи?

- На виконання  у районі завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян районною державною адміністрацією повною мірою забезпечується можливість  реалізації громадянами конституційного права на звернення.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє
Понеділок, 17 лютого 2014 12:41

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що протягом минулого тижня працівниками управління:

Детальніше...
 
Ремонт доріг - одне з пріоритетних завдань влади на 2014 рік
Понеділок, 17 лютого 2014 10:42

Під час підведення підсумків роботи районної влади за 2013 рік голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан чітко окреслив основні напрямки роботи виконавчої влади області та районів у 2014 році. Зокрема він зазначив, що одним із пріоритетних завдань на поточний рік визначено ремонт доріг у населених пунктах регіону.

Детальніше...
 
Зустріч з матерями загиблих афганців
П'ятниця, 14 лютого 2014 13:10

У межах реалізації в районі завдань очільника держави Віктора Януковича щодо забезпечення соціального захисту сімей загиблих та померлих учасників бойових дій в зарубіжних країнах та з нагоди 25-річчя виведення радянських військ із республіки Афганістан керівництво району провело зустріч з матерями загиблих воїнів-інтернаціоналістів. 

Детальніше...
 
Висока ціна за мир
П'ятниця, 14 лютого 2014 13:06

Уже стало традицією, що у день виведення радянських військ з території республіки Афганістан в районі відбувається низка заходів, присвячених цій події. Цьогоріч урочистості в районі відбулися напередодні – 14 лютого. Тепличани відзначили 25 річницю закінчення афганської війни проведенням мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Детальніше...
 
Професійна самовизначенність – важлива умова активної життєвої позиції.
Четвер, 13 лютого 2014 09:56

З метою формування у школярів готовності до професійного самовизначення, активізації проблеми вибору фаху, виявлення професійних інтересів, схильностей учнів та розширення їх уявлень про світ професій, Теплицький районний центр зайнятості  10 та 11 лютого здійснив виїзні профорієнтаційні акції «На порозі вибору» у Соболівській, Великомочульській, Степанівській  ЗОШ І-ІІІ ст. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 Наступна > Кінець >>

Сторінка 559 из 628.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше