Хто на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На базі опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» проведено районний практичний семінар учителів англійської мови з теми: «Розвиток ключових компетентностей на уроках англійської мови»
П'ятниця, 29 листопада 2019 09:37

У роботі семінару взяли участь завідувач райметодкабінету Світлана Риженко  та 20 учителів із закладів освіти району. Учасників семінару привітала директор опорного закладу Вікторія Лайко.

Детальніше...
 
Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю – нагадування всім про обов’язок перед особами, що потребують захисту та підтримки в цей непростий час
П'ятниця, 29 листопада 2019 09:28

У  рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для людей з  інвалідністю та з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю  27 листопада  в приміщенні Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Перспективи зайнятості осіб з інвалідністю, додаткові гарантії працевлаштування та соціальні послуги, які надає державна служба зайнятості», в якому взяли участь соціальні партнери, роботодавці та особи з інвалідністю.

Детальніше...
 
У Бершаді відбулося Всеукраїнське мистецьке свято «Співець Подільського краю» з нагоди 120 –ї річниці з дня народження Родіона Скалецького
Четвер, 28 листопада 2019 14:06

Відповідно до плану роботи управління культури і мистецтв облдержадміністрації та обласного Центру народної творчості на 2019 рік, з метою розвитку і популяризації хорового мистецтва на Вінниччині та  з нагоди 120-річниці від дня народження видатного композитора-земляка Родіона Андрійовича Скалецького 27  листопада в м.Бершадь відбулося Всеукраїнське мистецьке свято «Співець Подільського краю».

Детальніше...
 
Національний конкурс «Благодійна Україна - 2019»
Четвер, 28 листопада 2019 09:28

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Детальніше...
 
Теплицькі школярі «приміряли» професію рятувальника
Четвер, 28 листопада 2019 07:43

Одним із видів профорієнтаційної роботи з молоддю є професіографічні екскурсії на підприємства. Під час такого заходу учні виявляють невідомі їм раніше особливості професії, вимоги, які вона пред’являє до людини.

Детальніше...
 
Резолюція координаційної наради національно-патріотичних організацій
Четвер, 28 листопада 2019 07:11

Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, освітніх закладів, сі громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави.

Детальніше...
 
Відбувся районний семінар-практикум вчителів інформатики «Впровадження STEM-освіти у школі»
Середа, 27 листопада 2019 14:38

Семінар пройшов 26 листопада 2019 року на базі опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1».  Відкрила його завідувач райметодкабінету Світлана Риженко.

Метою заходу стало ознайомлення учасників семінару з активними методами навчання сучасної інформатики; презентація нового напрямку: робототехніки на основі micro:bit; стимулювання вчителів до викладання інформатики.

Детальніше...
 
До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Починаючи з жовтня 2019 року, відповідно до Закону України від 9.11.17 №2189 – VIII «Про житлово-комунальні послуги», пільга надається у грошовій формі.

Детальніше...
 
«Діалоги про Україну»: про земельну реформу дискутували на Вінниччині
Понеділок, 25 листопада 2019 11:13

22 листопада, в Інституті кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України м. Вінниця відбувся Земельний форум. На порядку денному – актуальні питання розвитку аграрного сектору нашої держави.

Детальніше...
 
У Теплику вшанували пам'ять невинних жертв голодоморів
Понеділок, 25 листопада 2019 07:27

Наприкінці листопада в Україні згадують безневинних жертв сталінського режиму, які загинули від штучно створеного голоду у тридцятих роках минулого століття. Цього року минають 86-ті роковини Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 560.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше