Хто на сайті

На даний момент 66 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
В державі продовжується масштабне впровадження урядової ініціативи «Маски-шоу стоп»
Середа, 07 лютого 2018 09:39

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запропонував законодавчий порядок денний для пришвидшення економічного зростання. Презентований Прем’єром пакет законопроектів допоможе економіці вийти на рівень зростання 5-7%.

Детальніше...
 
Жінка на ринку праці
Вівторок, 06 лютого 2018 13:47

   В Теплицькому районному центрі зайнятості для 15 безробітних жінок проведено семінар на тему: «Жінка на ринку праці».   Мета: забезпечення оперативного працевлаштування на заявлені вакансії, дотримання легальної зайнятості, можливості участі в громадських  та інших роботах тимчасового характеру.

Детальніше...
 
МОЗ оновило перелік «Доступних ліків»: до списку додано 41 новий препарат
Вівторок, 06 лютого 2018 09:55

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних. 5 лютого 2018 року, Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою  – Наказ МОЗ України від 05.02.2018 № 177: ​https://goo.gl/Tkrg3E.

Детальніше...
 
«Мої роки – моє багатство»
Вівторок, 06 лютого 2018 08:10

Під такою назвою 2 лютого в районному Будинку культури відбувся вечір-портрет з нагоди 80-річчя від дня народження та 60-річчя творчої діяльності Миколи Петровича Сокотнюка.

Детальніше...
 
Увага! Важлива інформація!
Вівторок, 06 лютого 2018 07:46

Розпорядження № 31 від “30” січня  2018 р.                                                                   

Про розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовно площею до 2,000 га, в адміністративних межах Маломочульської сільської ради за межами населеного пункту для розміщення об’єктів містобудування, пов’язаних з прийманням, зберіганням та реалізацією мінеральних добрив.

Детальніше...
 
«Не гайте дорогоцінний час»
Понеділок, 05 лютого 2018 14:54

Під такою назвою в Теплицькій ЦБ пройшли хвилини застереження присвячені Всесвітньому дню боротьби  з раком, який відзначається щорічно 4 лютого. В ці дні організовуються кампанії профілактики раку, усвідомлення ризиків захворювання, підвищення якості життя хворих.

Детальніше...
 
На Вінниччині, напередодні весняно-польових робіт, якість посівного матеріалу контролюється
Понеділок, 05 лютого 2018 14:12

Днями в ЗМІ з’явилася інформація з посилом, що у Вінницькій та Волинській областях насіння зернових уражене хворобою. Безпосередньо в матеріалі мова йде про дані, які оприлюднила Держпродспоживслужба України, де йдеться, що «Повсюди триває відбір зразків посівного матеріалу та його фітоекспертиза на виявлення фітопатогенних збудників. За результатами проведених аналізів насіння у Вінницькій та Волинській областях встановлено, що насіння ярих зернових та зернобобових культур заражене альтернаріозом, аскохітозом, бактеріозом, фузаріозом, сірою гниллю, пліснявінням у межах 1-18%.

Детальніше...
 
Президент підписав Указ про призначення стипендій дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків
Понеділок, 05 лютого 2018 14:09

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України дітям журналістів, які загинули у зв’язку з виконанням професійних обов’язків». Указом встановлюються президентські стипендії дітям журналістів Віктора Гурняка – Юстині Гурняк (2012 року народження) та Олександра Чернікова – Олені Черніковій (2014 року народження).

Детальніше...
 
Народний депутат України Микола Кучер опікується проблемами Теплицького району
П'ятниця, 02 лютого 2018 13:46

Дирекція територіального центру соціального обслуговування Теплицького району  за порадою голови райдержадміністрації Людмили Марцин звернулася до  ГО «Соціальний центр МХП» з проханням допомогти у придбанні пральної машини для відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

Детальніше...
 
Вчора у військовій частині В4050(А1619) м.Гайсин відбулася зустріч військовослужбовців 59 ОМПБ з народним депутатом України Миколою Івановичем Кучером.
П'ятниця, 02 лютого 2018 13:19

Представники районної державної адміністрації, районної ради, сільські та селищний голови взяли участь у зустрічі з бійцями 59 ОМПБ та народним депутатом України Миколою Кучером.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 389.