Хто на сайті

На даний момент 101 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тренінг на тему: «Алкогольна залежність»
Середа, 06 червня 2018 13:52

04.06.2018 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно з Теплицьким районним сектором  з питань пробації був проведений  тренінг для молодих осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі  та схильними до вживання алкоголю на тему «Алкогольна залежність». Основною ціллю тренінгу було ближче ознайомлення учасників з хворобою алкоголізму, з методами її подолання та з методами боротьби за тверезість, пропагування здорового способу життя, набуття навичок  не дозволяти маніпулювати собою.

Детальніше...
 
На Вінниччині відбудеться міжнародна конференція "Голландські рішення використання енергії з відновних джерел для України"
Середа, 06 червня 2018 07:47

В рамках Державної Програми з розвитку екологічно чистої, ефективної і стійкої біоенергетики в Україні, 13 червня на Вінниччині відбудеться двостороння зустріч за участю провідних голландських фірм та представників науки і керівників компаній Вінницької області, зацікавлених в реалізації українсько-голландських проектів по впровадженню нових технологій у виробництві і переробці сільськогосподарської продукції.

Детальніше...
 
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що Україна ніколи не визнає вирок московського суду журналісту «Укрінформу» Роману Сущенку
Середа, 06 червня 2018 07:46

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання, заявив, що Україна ніколи не визнає вирок московського суду журналісту «Укрінформу» Роману Сущенку.

Детальніше...
 
Умови ведення бізнесу в Україні будуть конкурентними, – Глава Уряду під час зустрічі з бізнес-спільнотою Данії
Середа, 06 червня 2018 07:44

Уряд України вважає одним із пріоритетів своєї діяльності – формування сприятливого бізнес-середовища, здатного залучати інвестиції, оновлювати виробничі процеси, створювати нові робочі місця в найбільш затребуваних сферах.

Детальніше...
 
Іспанія продовжить підтримувати виведення російських військ зі східної України та звільнення заручників – Президент
Середа, 06 червня 2018 07:41

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю іспанському виданню «El País» розповів про зустріч з новопризначеним Прем’єр-міністром Іспанії  Педро Санчесом та питання, на яких вони зосередились під час переговорів.

Детальніше...
 
Шановні журналісти!
Середа, 06 червня 2018 07:40

Сьогодні у вашій великій творчій сім’ї – професійне свято.

Журналістику називають однією з найдавніших професій. І це, звичайно, правильно - людство на кожному етапі свого розвитку відрізнялося цікавістю і бажало дізнаватися останні новини, причому щонайшвидше. Ось саме завдяки цій цікавості і з'явилася ця професія.

Детальніше...
 
Степанівка святкувала День села
Середа, 06 червня 2018 07:05

На другий день «Святої Трійці», жителі села Степанівка святкували День села «Ми – діти твої, Україно!». На початку свята з вітальним словом виступив голова сільської ради Володимир Пурдик та начальник відділу культури і туризму Теплицької РДА Сергій Дмитришин, які привітали земляків зі святом, побажали доброботу у кожну родину, громаді стабільності, розвитку та процвітання.

Детальніше...
 
Про проведення ювілейної ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро – 2018»
Вівторок, 05 червня 2018 12:28

Відділ агропромислового розвитку Теплицької райдержадміністрації інформує про те, що з 06 по 09 червня 2018 року на території НК „Експоцентр України” (м. Київ, проспект Ак. Глушкова,1) відбудеться ювілейна XXX Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018».

Детальніше...
 
Президент України провів зустріч із Королем Іспанії
Вівторок, 05 червня 2018 10:04

Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Іспанія зустрівся із Королем Іспанії Феліпе VI.

Детальніше...
 
Мінрегіон запрошує до участі у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році
Вівторок, 05 червня 2018 10:03

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2018 році, відповідно до Наказу від 22.05.2018 №121.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 435.