Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Радою оборони Вінницької області прийнято рішення щодо заборони носіння цивільним особам військової форми
Понеділок, 03 грудня 2018 05:55

Відповідно Закону України “Про затвердження Указу Президента України “Про введення воєнного стану в Україні” 30 листопада 2018 року Радою оборони Вінницької області прийнято рішення щодо заборони носіння у Вінницькій області цивільним особам військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України.

Детальніше...
 
«Гаряча лінія» контактного центру обласного Штабу оборони отримала ще один безкоштовний номер 0800 500 455
П'ятниця, 30 листопада 2018 10:54

Дзвінки на «гарячу лінію» зі стаціонарних номерів мережі  Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні. Номер телефону «гарячої лінії» обласного Штабу  оборони 0800 500 455 діє цілодобово.

Детальніше...
 
Звернення Президента щодо рішення Синоду Вселенського Патріархату про схвалення Томосу українській церкві
П'ятниця, 30 листопада 2018 09:27

Сьогодні на Святому Священному Синоді Вселенського Патріархату ухвалені історичні рішення про створення Автокефальної Української Православної Церкви. Схвалено текст Томосу про надання незалежності українській церкві, а також прийнято рішення про скликання об‘єднавчого православного Собору. Дату його проведення незабаром оголосить Патріарх Варфоломій. Учасники Собору оберуть предстоятеля незалежної Автокефальної Православної Церкви України. Йому і буде вручено Томос про автокефалію.

Детальніше...
 
У Теплицькій районній філії Вінницького ОЦЗ триває тиждень відзначення Дня людей з інвалідністю
Четвер, 29 листопада 2018 14:08

У рамках заходу, 29 листопада відбулося засідання  «круглого столу» на тему: «Перспективи зайнятості осіб з інвалідністю, додаткові гарантії працевлаштування та соціальні послуги, які надає державна служба зайнятості», участь в якому взяли представники районної влади, соціальні партнери та роботодавці.

Детальніше...
 
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Четвер, 29 листопада 2018 13:58

29 листопада 2018 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича.

Детальніше...
 
Увага! На період воєнного стану діє гаряча лінія для населення
Четвер, 29 листопада 2018 13:34

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія від 28 листопада 2018 року №912 «Про утворення штабу оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану», на Вінниччині створено контактний центр Штабу, розташований у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Детальніше...
 
На Вінниччині створено штаб оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану
Четвер, 29 листопада 2018 13:33

Розпорядження № 912 голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій підписав 28 листопада 2018 року. Відповідно до розпорядження утворено штаб оборони для координації дій Збройних Сил України, Національної гвардії України, органів Національної поліції, служби безпеки та місцевих органів виконавчої влади в умовах воєнного стану.

Детальніше...
 
Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено профілактичні рейди у двох селах району
Четвер, 29 листопада 2018 12:57


Діяльність служби у справах дітей райдержадміністрації базується на захисті прав та інтересів дітей. Проведення профілактичних рейдів – це одна з форм роботи, метою якої є запобігання випадкам загрози життю та здоров’ю дітей, профілактика дитячої безпритульності та бездоглядності, виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та надання їм захисту й підтримки.

Детальніше...
 
Інформація про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації впродовж 11 місяців 2018 року
Четвер, 29 листопада 2018 09:32


Районною державною адміністрацією повною мірою забезпечується можливість  реалізації громадянами конституційного права на звернення. Питання розгляду звернень громадян вирішуються у відповідності до Конституції України, Закону України «Про звернення громадян», які, перш за все, спрямовані на забезпечення конструктивного зв`язку між владою та громадянином, удосконалення роботи із зверненнями громадян, а також на поліпшення якості розгляду звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів, своєчасного реагування на проблемні питання. З цією метою протягом звітного  періоду  було реалізовано комплекс  заходів  методологічного, організаційно -  аналітичного характеру з питань організації роботи із зверненнями  громадян.

Детальніше...
 
Виробничі наради працівників галузі культури Тепличчини
Середа, 28 листопада 2018 11:25


26, 27 листопала за участю профспілки галузі культури району, працівників установ, закладів культури та працівників ЦБС у районному Будинку культури пройшли виробничі наради.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 из 487.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше