Хто на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вінниччина розвиватиме економічні і соціально-культурні зв’язки з Калузькою областю Російської Федерації
Середа, 28 серпня 2013 08:50

Вінницька делегація на чолі з головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном перебуває з робочим візитом у Калузькій області Російської Федерації. Першим пунктом програми візиту була зустріч у Калузькій торгово-промисловій палаті.

Детальніше...
 
Готовність закладів освіти до навчання – одне з основних питань, яке обговорювалось 27серпня на щотижневій робочій нараді.
Вівторок, 27 серпня 2013 13:13

Напередодні загальновідомого і шанованого свята – Дня знань, або 1 вересня керівництво району особливу увагу приділяє  стану реалізації завдань Президента України щодо готовності освітніх закладів району гідно прийняти дітей на навчання і виховання. Перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, розпочинаючи щотижневу робочу нараду, зазначив: «Дане питання стоїть на особливому контролі Глави держави Віктора Федоровича Януковича, і кожен з причетних до виконання має нести персональну відповідальність за якісну і повну його реалізацію».

Детальніше...
 
Про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на черговій щотижневій нараді (27.08.2013р.)
Вівторок, 27 серпня 2013 13:11
Про роботу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на черговій щотижневій нараді (27.08.2013р.) інформував присутніх заступник начальника управління Анатолій Вігунов. За його словами по результатах співбесід з головами фермерських господарств було легалізовано робочі місця ФГ Войтенко І.А.,(1 пр.-1200 грн.);ФГ Щиглика В.В (2 пр.-по 1150 грн..); ФГ Кубича Я.М. (1 пр.-1150 грн.); ФГ Нечая О.І. (1 пр.-1150 грн.).
Детальніше...
 
Вперше вручено медалі «Гордість Тепличчини»
Субота, 24 серпня 2013 07:59

23 серпня під час урочистостей з нагоди 22-ї річниці незалежності України голова райдержадміністрації Василь Малярчук і голова районної ради Леонід Габінський вручили нагороди п’ятьом жителям району. Почесна відзнака – медаль «Гордість Тепличчини» була започаткована вперше і затверджена сесією районної ради у 2013 році для нагородження жителів району за вагомі внески у соціально-економічний розвиток Тепличчини.

Детальніше...
 
Керівництво району привітало учасників фестивалю територіальних громад «Моє село – родинний оберіг»
Субота, 24 серпня 2013 07:59

У рамках святкування 22-ї річниці незалежності нашої держави перед районним стадіоном «Старт» відбувся фестиваль територіальних громад «Моє село – родинний оберіг». Кожна громада району представляла свою виставку ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, гостей хлібом-сіллю і вітальними словами зустрічали діти – хлопчик і дівчинка, одягнені в національні костюми.

Детальніше...
 
Кращі працівники і колективи представлені на новозбудованій районній Дошці пошани
Субота, 24 серпня 2013 07:58

23 серпня 2013 року до відзначення загальнодержавного свята – Дня Незалежності України влада району зробила тепличанам подарунок. На території, прилеглій до адмінбудинку, в якому розміщуються структурні підрозділи райдержадміністрації, з’явилась нова районна Дошка пошани. Сучасний дизайн Дошки пошани, капітальний ремонт площі, на якій вона розміщена, якісні фотографії - все це дозволяє по-новому, з почуттям гордості та поваги сприймати кандидатури тих кращих працівників і представників колективів району, які мають за честь бути тут представленими.

Детальніше...
 
Забезпечення населення хлібом –одне з найважливіших завдань будь-якої влади за всіх часів
П'ятниця, 23 серпня 2013 11:33

За всіх часів і в усіх народів було найбільшою святістю, коли лежав на столі хліб. Його присутність народжувала поетів і мислителів, сприяла появі пісень і дум, продовжувала родовід, і навпаки, коли він зникав,— неодмінно приходило лихо. Ми сьогодні не уявляємо свого столу без запашного окрайця хліба. Сучасні виробники забезпечують розмаїтий асортимент хлібобулочних виробів на будь-який смак. На теренах нашого району також випікають хліб. Цю почесну справу виконують  працівники хлібопекарні ФОП «Рижий В.А.».

Детальніше...
 
Представники влади моніторять хід будівельних робіт на об’єкті доступного житла
П'ятниця, 23 серпня 2013 10:51

Стан виконання доручення керівництва держави і області щодо будівництва доступного житла в районі знаходиться на постійному контролі виконавчої влади району.  Нагадаємо, що наразі відбувається реконструкція одного з приміщень колишнього військкомату, в якому планується обладнати 5 квартир (на виконання в районі Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки).

Детальніше...
 
23 серпня Україна святкує День Державного Прапора
П'ятниця, 23 серпня 2013 07:55
Державний прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності З давніх-давен стяг був святинею, без нього військо не рушало в похід, не вступало в бій. Вибір українцями жовто-блакитних кольорів для прапору був умотивований  тим, що символами країни є чисте небо (синій колір) та пшенична нива (жовтий колір). Колір Державного прапору визначено Конституцією України.
Детальніше...
 
Делегація Теплицького району взяла участь в обласних святкуваннях 22-ї річниці незалежності України
П'ятниця, 23 серпня 2013 08:06

Наш район долучився до грандіозних святкувань найвеличнішого державного свята – Дня Незалежності України в обласному центрі, які відбулись 22 серпня 2013 року.   До складу делегації увійшли голова району Василь Малярчук, голова районної ради Леонід Габінський, наші земляки, нагороджені обласними відзнаками: переможець конкурсу «Людина року»  - директор ТОВ «Теплик Агро» Василь Анченко, занесений на обласну Дошку пошани - директор СТОВ АФ «Росоша» Павло Голота, нагороджений Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації ра обласної Ради голова ФГ «Іщенка» Михайло Іщенко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 Наступна > Кінець >>

Сторінка 601 из 613.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше