Хто на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вручено ваучер безробітному
Понеділок, 09 вересня 2013 13:32
Василь Мальона - директор Теплицького районного центру зайнятості, вручив ваучер безробітному Анатолію Коліснику, жителю села Соболівки. На підставі ваучера здійснюватиметься перепідготовка за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», згідно з пріоритетними видами економічної діяльності за переліком професій, спеціальностей та напрямів підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.
Детальніше...
 
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що станом на 09.09.2013р.
Понеділок, 09 вересня 2013 12:12

Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що станом на 09.09.2013р. до бюджету Теплицького району залучено 13866802 грн., що при планових призначеннях на 8 міс. в сумі 15103603 грн. склало 91,8% виконання. В цілому по району порівнянні з аналогічним періодом 2012р. надходження зросли на 1082336 грн.

 

 
Щотижнева оперативна нарада голови районної державної адміністрації Василя Малярчука
Понеділок, 09 вересня 2013 12:09

Щотижнева оперативна нарада голови районної державної адміністрації Василя Малярчука з начальниками управлінь, відділів РДА, керівниками районних підприємств, організацій, установ району відбулася 9 вересня 2013 року.

Детальніше...
 
Забезпечення необхідного температурного режиму у приміщенні школи та надійності теплопостачання - складові надання якісної освіти
Понеділок, 09 вересня 2013 05:36

Серед пріоритетних завдань освітньої галузі району є охоплення навчанням усіх дітей шкільного віку, створення їм умов для якісної освіти. Тому з метою реалізації зазначених завдань та на виконання доручення Президента держави щодо впровадження енергоефективних заходів до закінчення 2013 року планується в чотирьох школах району замінити газові котли на твердопаливні сучасного типу.

Детальніше...
 
Питання економного та раціонального використання бюджетних коштів
Понеділок, 09 вересня 2013 05:32

Питання економного та раціонального використання бюджетних коштів окремими установами району обговорювалося на нараді, яку провів голова районної державної адміністрації Василь Малярчук 6 вересня 2013 року. На зустріч були запрошені керівники та бухгалтери медичної галузі району, відділів освіти та культури, територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян, ДЮСШ.

Детальніше...
 
У Степанівському «Сонечку» побував керівник району
П'ятниця, 06 вересня 2013 12:59

Забезпечення доступної, якісної та сучасної дошкільної освіти у нашому районі залишається на постійному контролі  голови районної державної адміністрації Василя Малярчука.  За його словами, районна влада не шкодує ні грошей, ні зусиль задля розширення та удосконалення матеріально-технічної бази дошкільних закладів району.

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує
П'ятниця, 06 вересня 2013 07:05

Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що спеціалістами центру спільно з начальником відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Олександром Мироновим проведено семінар-нараду з фахівцями із соціальної роботи. Спеціалісти розглянули ряд важливих питань, а саме:

Детальніше...
 
Іван Мовчан вважає євроінтеграцію стимулом для внутрішньої модернізації України
П'ятниця, 06 вересня 2013 05:41

На цьому голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан наголосив 4 серпня під час Економічного форуму у польському місті Криниця-Здруй, де провів презентацію інвестиційного потенціалу нашого регіону «Вінницька область – твій бізнес у центрі України».

Детальніше...
 
Розвиток дошкільної освіти - однин з головних пріоритетів державної політики в області
П'ятниця, 06 вересня 2013 05:36

Зазначила заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова, відкриваючи «круглий стіл», присвячений темі «Забезпечення доступної, якісної та сучасної дошкільної освіти у Вінницькій області у рамках завдань Президента України». За її словами, в області проводиться активна робота з розширення мережі дошкільних навчальних закладів та удосконалення матеріально-технічної бази. До кінця року планується відкрити 40 дитячих садочків, що дозволить охопити дошкільною освітою понад 53 тисячі дітей.

Детальніше...
 
Іван Мовчан: «Економіка України встояла під тиском світових кризових процесів»
Четвер, 05 вересня 2013 12:34

Термін «світова економічна криза» міцно  увійшов до лексикону українців. В інтерв’ю українським телеканалам Президент України  наголосив на найважливіших акцентах внутрішньої і зовнішньої політики держави, зокрема й щодо протистояння України викликам світової економічної кризи. Позицію Глави держави аргументовано підтримав голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. Він також назвав цілу низку ключових факторів, що забезпечили сталий економічний розвиток України, і Вінниччини зокрема.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 Наступна > Кінець >>

Сторінка 614 из 629.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше