Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
23 серпня Україна святкує День Державного Прапора
П'ятниця, 23 серпня 2013 07:55
Державний прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності З давніх-давен стяг був святинею, без нього військо не рушало в похід, не вступало в бій. Вибір українцями жовто-блакитних кольорів для прапору був умотивований  тим, що символами країни є чисте небо (синій колір) та пшенична нива (жовтий колір). Колір Державного прапору визначено Конституцією України.
Детальніше...
 
Делегація Теплицького району взяла участь в обласних святкуваннях 22-ї річниці незалежності України
П'ятниця, 23 серпня 2013 08:06

Наш район долучився до грандіозних святкувань найвеличнішого державного свята – Дня Незалежності України в обласному центрі, які відбулись 22 серпня 2013 року.   До складу делегації увійшли голова району Василь Малярчук, голова районної ради Леонід Габінський, наші земляки, нагороджені обласними відзнаками: переможець конкурсу «Людина року»  - директор ТОВ «Теплик Агро» Василь Анченко, занесений на обласну Дошку пошани - директор СТОВ АФ «Росоша» Павло Голота, нагороджений Почесною грамотою Вінницької облдержадміністрації ра обласної Ради голова ФГ «Іщенка» Михайло Іщенко.

Детальніше...
 
Забезпечення продовольчої безпеки держави
Четвер, 22 серпня 2013 11:44

Україна за природно-ресурсним та аграрним потенціалом посідає провідне місце у світі. Саме аграрний сектор економіки у більшій мірі забезпечує продовольчу незалежність нашої держави.

Керівництво держави, на чолі з Президентом України Віктором Януковичем, визначило ряд завдань і доручень у цій сфері, які необхідно реалізувати задля стабільності держави та добробуту її громадян.  На їх виконання у нашому районі проведено низку організаційно-практичних заходів.

Детальніше...
 
Мешканці Орлівки влаштували свято – фестиваль "Батькова хата"
Четвер, 22 серпня 2013 11:30

21 серпня в селі Орлівка на передодні Дня Незалежності на площі біля сільського клубу відбувся фестиваль територіальної громади «Батькова хата». У кожного з нас є Батьківщина -  край, де ми народилися, навчилися рідної мови, почали пізнавати навколишній світ. І нехай маленьке село важко знайти на карті світу, воно завжди живе в людських серцях.
З вітальними словами до жителів села  звернулися начальник відділу культури і туризму Віктор Прокопенко, голова територіальної громади Олександра Тригубенко.

Детальніше...
 
У Маломочульській школі встановлено котел, який працюватиме на альтернативному паливі
Вівторок, 20 серпня 2013 13:58

Наша країна відноситься до енергодефіцитних держав світу. На її території забезпечення різними видами енергоресурсів є нерівномірним, а окремі галузі паливно-енергетичного комплексу мають різні рівні розвитку.

На виконання завдань та доручень, які ставить керманич держави Віктор Федорович Янукович перед керівниками різних органів влади щодо забезпечення енергетичної незалежності України, має бути вироблене єдине бачення перспектив розвитку вітчизняної енергетики. Одним із шляхів такого розвитку є застосування енергозбереження і використання альтернативних джерел енергії, напрям у вітчизняній енергетиці, якому останнім часом приділяється велика увага.

Детальніше...
 
Енергетична та продовольча незалежність держави – важливе питання, яким опікується влада
Вівторок, 20 серпня 2013 13:42

Одне з основних питань, яке обговорювалось 19 серпня на щотижневій робочій нараді під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Малярчука, стосувалось енергетичної та продовольчої незалежності району і країни в цілому.   Заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ковтун і начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Дмитро Зробко описали ситуацію в агропромисловому комплексі району, зокрема повідомили про завершальний етап збору ранніх зернових культур і початок збору зернових пізньої групи. До речі, Теплицький район посів 6 місце в області по збиранню врожаю ранньої групи зернових.

Детальніше...
 
Єдиний в Україні музей М.Леонтовича потребуєвкладення значних коштів
Вівторок, 20 серпня 2013 11:17

Для районної влади питання капітального ремонту єдиного в державі музею всесвітньо відомого композитора Миколи Леонтовича стоїть давно. Обумовлено це браком вільних коштів, адже економічне становище і реалії життя підкидають нагальніші справи, які потрібно вирішувати. Однак відновлення музею згідно сучасних вимог, надання йому відповідного естетичного вигляду все ж таки поступово вирішується.

Детальніше...
 
Голова району Василь Малярчук побував з робочим візитом у Кивачівській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вівторок, 20 серпня 2013 11:05

На виконання доручення голови облдержадміністрації Івана Мовчана щодо забезпечення відповідних санітарно-гігієнічних норм у навчальних закладах області в Теплицькому районі продовжується робота по облаштуванню в школах внутрішніх вбиралень. Сьогодні з робочим візитом в Кивачівській школі побував голова району Василь Малярчук для ознайомлення з проведенням робіт і проблемами, які виникли.

Детальніше...
 
Фестиваль стильної музики «Теплик ROХY-5»
Вівторок, 20 серпня 2013 10:51

17 серпня  на площі перед стадіоном «Старт» відбувся  фестиваль стильної музики «Теплик ROХY-5», з метою підтримки і виявлення обдарованої молоді, популяризації музики в напрямку рок. На фестиваль запрошувались колективи з різних куточків нашої  мальовничої України. Гурти - учасники не обмежувались жодними мовними чи іншими критеріями, окрім сценічної культури. Обов’язковим в репертуарі мав бути етнічний твір.

Детальніше...
 
Свято меду
Вівторок, 20 серпня 2013 10:30

17- 18 серпня в національному музеї народної архітектури та побуту України в с. Пирогово Київської області відбувся музейний захід «Свято меду. Спас». Другий Спас або Яблучний Спас. У церковному календарі це свято отримало назву Преображення Господнього. На свято від Теплицького району запросили народний фольклорно- етнографічний колектив «Подоляни» Бджільнянського СБК, керівник Їлина Жарій.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 Наступна > Кінець >>

Сторінка 618 из 629.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше