Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
П'ятниця, 12 липня 2013 05:34

Вінницька область - єдина в Україні, де діє широка мережа спеціалізованих закладів для роботи з дітьми - інвалідами

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 11 липня 2013 року відбулось засідання круглого столу на тему «Створення на Вінниччині умов для сімейного виховання дітей-інвалідів; діяльність центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями; робота обласного соціального центру матері та дитини».

Детальніше...
 
Четвер, 11 липня 2013 13:19

Щоб родинне джерело не міліло

  Новий тиждень розпочався святом – Днем родини.

 Сім’я, родина – це той фундамент, на якому будується майбутнє кожної людини.

 11 липня 2013 року на виконання соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України» та з нагоди святкування Дня родини в Соболівському ДНЗ «Сонечко» на  родинному святі «Родина, родина – це  вся Україна» побували перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Москальчук і головний редактор районного газети Ірина Лупещенко.

Детальніше...
 
Четвер, 11 липня 2013 06:19

Звіти сільських голів – ще один етап роботи щодо поліпшення  соціально-економічного розвитку територіальних громад на цьому наголосив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук під час проведення нарад щодо звіту сільських голів по підсумках виконання заходів соціально-економічного розвитку територіальних громад за І півріччя і плани на ІІІ квартал 2013 року.

Детальніше...
 
Середа, 10 липня 2013 14:34

 

Робота постійних комісій районної ради

10 липня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось чергове засідання однієї з постійних комісій районної ради – комісії з питань бюджету, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою та комунальної власності.

На засіданні окрім членів комісії присутні були голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і голова районної ради Леонід Габінський.

Детальніше...
 
Середа, 10 липня 2013 12:31

 

Інформаційне повідомлення на тему «Профілактика відмов від новонароджених дітей»

З метою профілактики відмов від новонароджених дітей та допомоги жінкам, що опинились у складних життєвих обставинах комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини», створений згідно рішення 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року №480.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 13:32

 

Саме родина є тією цеглинкою, із якої будується добробут та спокій у нашій державі

Всі ми родом із дитинства, тому кожен добре розуміє, наскільки важливим є виховання дитини в сім’ї, де дитина щодня відчуває мамине тепло і батькову допомогу. Саме справжня підтримка батьків стає надійною запорукою впевненості і захищеності у подальшому житті.

Державна політика сьогодні спрямована на забезпечення права дитини на виховання в сім’ї, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 13:14

Розпочалися звіти голів територіальних громад району за І півріччя

09.07.2013 року в приміщенні райдержадміністрації перед робочою групою на чолі з головою райдержадміністрації Василем Малярчуком розпочалися звіти голів сільських рад про виконання доручення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана щодо соціально-економічного розвитку району у 2013 році.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 05:50

Наше завдання – підтримати і допомогти здолати життєві негаразди матерям з дітьми

Основними питаннями, що обговорювались під час апаратної наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Максима Боровського була соціальна адаптація одиноких матерів, аналіз потреби у розширенні мережі соціальних центрів матері та діяльність центрів денного перебування для дітей-інвалідів на Вінниччині.

Максим Боровський зазначив, що забезпечення соціальної підтримки, матерів з дітьми, що опинились у скрутних життєвих обставинах, та створення умов для розвитку сімейного виховання дітей-інвалідів – пріоритетні завдання Президента України. 

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 05:07

 

Родина і школа – дві могутні сили виховання

Отож проблема сім’ї та особливостей впливу сімейного виховання на формування особистості дитини залишається актуальною для сьогодення.

Саме тому одним із напрямів нових соціальних ініціатив Президента України «Сімейний затишок – кожній дитині» є захист права на виховання в сім’ї кожної української дитини. Тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, і якщо не існує можливості жити з рідними батьками або опікунами, альтернативою є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 11:52

8-14 липня 2013 року "Реалізація у регіонах завдань однієї з нових соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі центрів матері та дитини, створення умов для сімейного виховання дітей-інвалідів".
1. СУТЬ Проблеми: відповідно до соціальних ініціатив Президента України (оголошених 27.02.2013, Доручення від 27.03.2013  № 1-1/711) має бути забезпечено протягом 2013-2014 рр.: 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 621 622 623 624 625 626 627 628 629 Наступна > Кінець >>

Сторінка 627 из 629.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше