Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
15-21 липня 2013 року «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів»
Понеділок, 15 липня 2013 13:33

15-21 липня 2013 року «Реалізація в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів»

      1.      Суть завдання (доручення, ініціативи) Президента України

Вирішення проблем розвитку сільських громад, реалізація перспектив формування економіки сільських територій шляхом реалізації державної політики щодо місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку регіонів.

Детальніше...
 
Понеділок, 15 липня 2013 07:39

 

На разі – активна підготовка до звіту району перед обласним керівництвом.

Щотижнева нарада голови райдержадміністрації Василя Малярчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками окремих установ і служб району, якою розпочинається кожен трудовий тиждень, сьогодні присвячена підготовці до звіту району перед обласним керівництвом 25 липня цього року.

Детальніше...
 
На гостину до Ганни Секрет.
Понеділок, 15 липня 2013 12:32

На гостину до Ганни Секрет.

14 липня 2013 року в с. Правилівка Оратівського району відбувся обласний мистецький фестиваль «Батьківська хата», який є культурно-мистецьким проектом відомої на Поділлі Заслуженої журналістки України Ганни Секрет.

Детальніше...
 
Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Понеділок, 15 липня 2013 08:15
 

Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   спільно з  головним районним педіатром Любов Етуру 12 липня 2013р. проведено семінар-нараду з  фахівцями із соціальної роботи  за наступними питаннями.

На нараді розглядались питання стану виконання Доручень Президента України,  соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та виховують дітей 1-го року життя,  виконання посадових обов’язків фахівця із соціальної роботи, питання ведення документації із соціальної роботи.

Детальніше...
 
П'ятниця, 12 липня 2013 12:02

 

Відбулось пленарне засідання 24 сесії районної ради 6 скликання

 

12 липня 2013 року в приміщенні районної державної адміністрації і районної ради відбулось пленарне засідання 24 сесії районної ради 6 скликання.

На засіданні розглядалось 22 питання, які стосувались діяльності Теплицького районного суду, зайнятості населення, розвитку фізичної культури і спорту, медицини, освіти, роботи архівної установи, депутатських запитів тощо.

Детальніше...
 
П'ятниця, 12 липня 2013 11:42

«Вінниччина – регіон рівних можливостей» 

Кожна дитина унікальна особистість, і потреби окремої маленької людини – специфічні. Це у повній мірі стосується і дітей із особливими потребами. На жаль, дитяча інвалідність в Україні тривалий час залишалася табуйованою і вразливою темою.

Про кроки обласної влади щодо створення сприятливих умов для сімейного виховання дітей-інвалідів на Вінниччині та основні аспекти соціальної підтримки матерів з особливими дітьми – у розмові з заступником голови облдержадміністрації Любов’ю Спірідоновою.

Детальніше...
 
П'ятниця, 12 липня 2013 05:34

Вінницька область - єдина в Україні, де діє широка мережа спеціалізованих закладів для роботи з дітьми - інвалідами

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА 11 липня 2013 року відбулось засідання круглого столу на тему «Створення на Вінниччині умов для сімейного виховання дітей-інвалідів; діяльність центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями; робота обласного соціального центру матері та дитини».

Детальніше...
 
Четвер, 11 липня 2013 13:19

Щоб родинне джерело не міліло

  Новий тиждень розпочався святом – Днем родини.

 Сім’я, родина – це той фундамент, на якому будується майбутнє кожної людини.

 11 липня 2013 року на виконання соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України» та з нагоди святкування Дня родини в Соболівському ДНЗ «Сонечко» на  родинному святі «Родина, родина – це  вся Україна» побували перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук, начальник районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Москальчук і головний редактор районного газети Ірина Лупещенко.

Детальніше...
 
Четвер, 11 липня 2013 06:19

Звіти сільських голів – ще один етап роботи щодо поліпшення  соціально-економічного розвитку територіальних громад на цьому наголосив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук під час проведення нарад щодо звіту сільських голів по підсумках виконання заходів соціально-економічного розвитку територіальних громад за І півріччя і плани на ІІІ квартал 2013 року.

Детальніше...
 
Середа, 10 липня 2013 14:34

 

Робота постійних комісій районної ради

10 липня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось чергове засідання однієї з постійних комісій районної ради – комісії з питань бюджету, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою та комунальної власності.

На засіданні окрім членів комісії присутні були голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і голова районної ради Леонід Габінський.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 641 642 643 644 Наступна > Кінець >>

Сторінка 641 из 644.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше