Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Середа, 10 липня 2013 14:34

 

Робота постійних комісій районної ради

10 липня 2013 року в приміщенні райдержадміністрації відбулось чергове засідання однієї з постійних комісій районної ради – комісії з питань бюджету, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою та комунальної власності.

На засіданні окрім членів комісії присутні були голова районної державної адміністрації Василь Малярчук і голова районної ради Леонід Габінський.

Детальніше...
 
Середа, 10 липня 2013 12:31

 

Інформаційне повідомлення на тему «Профілактика відмов від новонароджених дітей»

З метою профілактики відмов від новонароджених дітей та допомоги жінкам, що опинились у складних життєвих обставинах комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини», створений згідно рішення 15 сесії обласної Ради 5 скликання від 16 січня 2008 року №480.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 13:32

 

Саме родина є тією цеглинкою, із якої будується добробут та спокій у нашій державі

Всі ми родом із дитинства, тому кожен добре розуміє, наскільки важливим є виховання дитини в сім’ї, де дитина щодня відчуває мамине тепло і батькову допомогу. Саме справжня підтримка батьків стає надійною запорукою впевненості і захищеності у подальшому житті.

Державна політика сьогодні спрямована на забезпечення права дитини на виховання в сім’ї, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 13:14

Розпочалися звіти голів територіальних громад району за І півріччя

09.07.2013 року в приміщенні райдержадміністрації перед робочою групою на чолі з головою райдержадміністрації Василем Малярчуком розпочалися звіти голів сільських рад про виконання доручення голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана щодо соціально-економічного розвитку району у 2013 році.

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 05:50

Наше завдання – підтримати і допомогти здолати життєві негаразди матерям з дітьми

Основними питаннями, що обговорювались під час апаратної наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Максима Боровського була соціальна адаптація одиноких матерів, аналіз потреби у розширенні мережі соціальних центрів матері та діяльність центрів денного перебування для дітей-інвалідів на Вінниччині.

Максим Боровський зазначив, що забезпечення соціальної підтримки, матерів з дітьми, що опинились у скрутних життєвих обставинах, та створення умов для розвитку сімейного виховання дітей-інвалідів – пріоритетні завдання Президента України. 

Детальніше...
 
Вівторок, 09 липня 2013 05:07

 

Родина і школа – дві могутні сили виховання

Отож проблема сім’ї та особливостей впливу сімейного виховання на формування особистості дитини залишається актуальною для сьогодення.

Саме тому одним із напрямів нових соціальних ініціатив Президента України «Сімейний затишок – кожній дитині» є захист права на виховання в сім’ї кожної української дитини. Тільки сім’я здатна забезпечити задоволення основних потреб дитини, і якщо не існує можливості жити з рідними батьками або опікунами, альтернативою є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 11:52

8-14 липня 2013 року "Реалізація у регіонах завдань однієї з нових соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі центрів матері та дитини, створення умов для сімейного виховання дітей-інвалідів".
1. СУТЬ Проблеми: відповідно до соціальних ініціатив Президента України (оголошених 27.02.2013, Доручення від 27.03.2013  № 1-1/711) має бути забезпечено протягом 2013-2014 рр.: 
Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 12:07

 

 Звітування територіальних громад, об’їзди шкіл, легалізація праці, робота у сфері освіти і культури, проходження жнив – спектр питань, озвучених на щотижневій робочій нараді голови і заступників голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками основних служб та установ району.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 06:45

 

Представники творчої інтелігенції Вінниччини підтримали рішення Президента України Віктора Януковича про заснування премії імені Богдана Ступки

Днями Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня 2013 року забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки. Відповідне доручення підписане Главою держави «з метою відзначення вагомих творчих досягнень у справі театрального мистецтва та увічнення пам’яті видатного українського митця Богдана Ступки».

Відомі та шановані на Вінниччині театрали й видатні культурні діячі області схвально відгукнулися про ініціативу Президента України.

Детальніше...
 
Понеділок, 08 липня 2013 07:06

У рамках реалізації в районі завдань Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу 5 липня  в Теплицькому районному центрі зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему “Створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу: реалізація соціальних ініціатив щодо зайнятості населення ”. 

У семінарі взяли участь начальник управління економіки райдержадміністрації Оксана Сторожук та 16 роботодавців району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 671 672 673 674 675 676 Наступна > Кінець >>

Сторінка 674 из 676.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше