Хто на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ДО УВАГИ! Протокол позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
Середа, 18 березня 2020 07:32

 Протокол № 4
позачергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

Детальніше...
 
Контактні телефони адміністрації закладу, вузьких спеціалістів консультативно-діагностичної поліклініки та лікарів стаціонару КНП «Теплицька ЦРЛ» для проведення онлайн консультацій
Четвер, 19 березня 2020 14:04

На виконання наказу Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА №494 від 17.03.2020 року «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення випадків COVID -19 на території  Вінницької області», адміністрація КНП «Теплицька ЦРЛ» надає контактні телефони адміністрації закладу, вузьких спеціалістів консультативно-діагностичної поліклініки та лікарів стаціонару для розміщення на сайті Теплицької РДА забезпечення максимального доступу населення до цілодобового телефонного зв’язку з фахівцями лікарні для проведення консультацій.

Детальніше...
 
Оперативна інформація про виконання карантинних заходів на території району
Четвер, 19 березня 2020 13:14


Голова адміністрації Олег Побірський отримав оперативну інформацію стосовно виконання основними службами району карантинних заходів у боротьбі з корона вірусом на території району.

Детальніше...
 
Голова адміністрації отримав оперативну інформацію від керівників деяких служб району стосовно роботи, яка проводиться у зв’язку з коронавірусом
Середа, 18 березня 2020 14:13

Головні лікарі медичних закладів Теплика Віталій Шевченко та Іван Красиленко проінформували голову адміністрації Олега Побірського про ситуацію, пов’язану із загрозою поширення коронавірусної інфекції серед мешканців району.

Детальніше...
 
Теплицька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості повідомляє
Середа, 18 березня 2020 09:55

На виконання  Постанови Кабінету Міністрів України від 1.03.2020р№211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу СОVID – 19»

Детальніше...
 
Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, пов’язане із запровадженням на території району заходів по боротьбі з коронавірусом
Вівторок, 17 березня 2020 16:23

Сьогодні в райдержадміністрації пройшло позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому було прийнято рішення по боротьбі з розповсюдженням корона вірусної інфекції на території Теплицького району.

Детальніше...
 
КНП «Теплицький центр первинної медичної допомоги» просить обмежити відвідування сімейних лікарів
Вівторок, 17 березня 2020 13:43

В зв'язку з карантинними заходами, спрямованими на протидію поширенню коронавірусу, КНП «Теплицький центр первинної медичної допомоги» просить обмежити відвідування сімейних лікарів та радить звертатися до стаціонарних медичних закладів лише в гострих випадках захворювань.

Детальніше...
 
Сьогодні в райдержадміністрації пройшла нарада по питаннях боротьби з розповсюдженням коронавірусу на території Теплицького району
Вівторок, 17 березня 2020 13:19

У ній взяли участь голова адміністрації із заступниками, керівники медичної галузі району, Держпродспоживслужби, начальник відділку поліції, голова Теплицької ОТГ, керівник ринків Теплика, керівники структурних підрозділів РДА.

Детальніше...
 
Зустріч з батьком пораненого в ООС бійця Василя Іщенка
Вівторок, 17 березня 2020 12:41

Житель с. Шевченка Великомочульської сільської ради 21 річний Іщенко Василь Дмитрович отримав важке поранення, захищаючи кордони нашої держави на Сході. Він з 2019 року проходив військову службу за контрактом у 131-му окремому розвідувальному батальйоні.

Детальніше...
 
Голова ОДА закликав усіх, хто бажає допомогти в протидії коронавірусу, надсилати пропозиції на створену для цього електронну пошту
Вівторок, 17 березня 2020 12:41

На особистому ФБ-акаунті голова ОДА Владислав Скальський повідомив: «Спільні свідомі дії та самоорганізація українців - ось що є важливим кроком для боротьби з коронавірусом. Насамперед, я дякую кожному, хто проявляє бажання надавати волонтерську допомогу закладам охорони здоров’я та установам соціального захисту. Отримав величезну кількість пропозицій у фейсбук, але необхідно їх систематизувати».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 из 579.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше