Хто на сайті

На даний момент 208 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕПЛИЦЬКОГО РАЙОНУ
Вівторок, 26 березня 2019 15:15

Згідно проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» можливо з 1 квітня 2019 року, припинення дії «червоного списку», тобто цей документ  розроблено з метою економії бюджетних коштів,виділених на первинну допомогу,шляхом пришвидшення переходу закладів охорони здоров’я,що надають первинну медичну допомогу, на повне фінансування за «зеленим списком» та припинення дії «червоного списку» з 1 квітня 2019 року. Також проектом запропоновано удосконалити окремі аспекти казначейського обслуговування оплати послуг первинної медичної допомоги за договорами про медичне обслуговування населення.

Детальніше...
 
Теплицька цетральна бібліотека інформує про проведені заходи
Вівторок, 26 березня 2019 12:59

У рамках засідання клубу за інтересами «Дім, в якому зігріваються серця», який працює при Теплицькій ЦБ, пройшов музичний вечір «Життя моє-обірвана струна…», присвячений 70-річчю від дня народження відомого українського композитора Володимира Івасюка. Присутні мали можливість познайомитися не просто з талановитим музикантом і композитором, поетом і співаком, альпіністом, лікарем, а й з талановитою людиною, чистою, відкритою до життя душею - таким був Володимир Івасюк.

Детальніше...
 
Загальні збори громадян пройшли у чотирьох територіальних громадах Тепличчини
Вівторок, 26 березня 2019 12:47

Сьогодні підсумкові збори відбулися у чотирьох громадах району – Карабелівській, Бджільнянській, Погорільській та Великомочульській. Від районної влади у них взяли участь: голова райдержадміністрації Людмила Марцин, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Арнаута, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Чех, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин.

Детальніше...
 
Прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу відвідали працівники Теплицького РЦСССДМ
Вівторок, 26 березня 2019 12:21

Спеціалісти Теплицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу з метою вивчення потреб дітей, які в них виховуються. З прийомними батьками, батьками-вихователями і дітьми проаналізовано ефективність функціонування сімей, обговорено нагальні проблеми, проведено бесіди на актуальні питання, заплановано заходи на 2019 рік.

Детальніше...
 
ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕПЛИЦЬКОГО РАЙОНУ
Вівторок, 26 березня 2019 12:12

    Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» запроваджено нову систему  фінансування  медичних послуг за рахунок коштів Державного бюджету України. Нова система фінансування закладів первинної медичної допомоги працює за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Детальніше...
 
Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє:
Вівторок, 26 березня 2019 10:04

Станом на 26.03.2019р.  до бюджету Теплицького  району надійшло доходів  14946418 грн., тобто 79,8% планових призначень трьох місяців  18732071 грн. в т. ч.:

Детальніше...
 
Теплицький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує
Вівторок, 26 березня 2019 09:36

Протягом І кварталу 2019 року Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за додатковою інформацією представників місцевого самоврядування і працівників інтернатних закладів здійснено оцінку та визначено потреби усіх сімей, діти з яких перебувають у закладах державного утримання.

Детальніше...
 
Перший заступник голови райдержадміністрації взяв участь у сході громадян в Сокирянській територіальній громаді
Вівторок, 26 березня 2019 07:17

25 березня 2019 року в Сокирянській територіальній громаді пройшли загальні збори громадян, в яких взяли участь представники районної влади: перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Сльота, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Чех та начальник Теплицького відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Гайсинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Вікторія Байдалюк.

Детальніше...
 
Поточна ситуація на ринку дає можливість не підвищувати ціну на газ – Президент
Вівторок, 26 березня 2019 06:27

Президент Петро Порошенко прогнозує можливість не підвищувати ціну на газ, у зв’язку із зміною оптової ціни на газових ринках. «Поточна ситуація на ринку дає можливість стверджувати, зараз з’явилася ця аргументація, що буде можливість в травні ціни на газ не підвищувати», - сказав Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна».

Детальніше...
 
БЕЗПЕКА НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ
Понеділок, 25 березня 2019 13:11

Відповідальність за організацію і забезпечення техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях покладається на органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування або інші органи (посадових осіб), які відповідно до закону здійснюють їх повноваження.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше