Хто на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Семінар з вивільнюваними працівниками
Понеділок, 18 листопада 2019 14:13

15 листопада фахівці Теплицької філії Вінницького обласного центу зайнятості провели семінар для 10 вивільнюваних працівників фінансового управління Теплицької РДА. Мета даного заходу - підвищення рівня обізнаності про соціальні послуги служби зайнятості, попередження нелегального працевлаштування, підняття конкурентноспроможності на ринку праці вивільнюваних працівників.

Детальніше...
 
Щасливі миті перемоги «Фантазії»
Понеділок, 18 листопада 2019 14:41

16 листопада Зразковий танцювальний колектив "ФАНТАЗІЯ" Теплицького районного Будинку культури (керівник Людмила Юхимчик)  вирушили до столиці на Всеукраїнський фестиваль - конкурс "Золоті таланти України".

Детальніше...
 
Відбулася нарада з питань підготовки до відзначення в районі Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв голодоморів
Понеділок, 18 листопада 2019 14:02

Впродовж поточного тижня в Україні відзначатимуться дві пам’ятні дати – День Гідності та Свободи і День пам’яті жертв голодоморів.

Детальніше...
 
День толерантності

Усе в житті змінюється – і світи, і народи, і філософії буття. Єдине, що непідвладне часу, що проходить крізь нього – вічні загальнолюдські цінності та чесноти. Людяність, справедливість, добро, чесність, любов… До цього ж переліку можна віднести і добропорядність.

Детальніше...
 
Стаття 74. Оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби
П'ятниця, 15 листопада 2019 06:22

1. Рішення, дії чи бездіяльність виконавця та посадових осіб органів державної виконавчої служби щодо виконання судового рішення можуть бути оскаржені сторонами, іншими учасниками та особами до суду, який видав виконавчий документ, у порядку, передбаченому законом.

Детальніше...
 
Співпраця з об’єднаними територіальними громадами один із пріоритетних напрямів роботи Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ
Четвер, 14 листопада 2019 13:44

12 листопада 2019 року  в  Соболівській ОТГ, де створено віддалене робоче місце для фахівця служби зайнятості, відбувся прийом громадян і роботодавців який провела завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Наталія Цвігун.

Детальніше...
 
З Днем працівника сільського господарства!
Четвер, 14 листопада 2019 06:25

Україна у цю осінню пору вже традиційно вшановує трударів села – своїх годувальників, людей, які працюють біля землі. Це свято одвічних господарів, творців найсвятішого – хліба.

Детальніше...
 
Надано матеріальну допомогу на лікування
Середа, 13 листопада 2019 12:15

13.11.2019 року в райдержадміністрації відбулося засідання комісії із розгляду заяв щодо надання матеріальної допомоги онкохворим, хворим на туберкульоз, та з важкими соматичними захворюваннями, хворих на ниркову недостатність (які потребують гемодіалізу).

Детальніше...
 
11 листопада 2019 року відбулася зустріч між групою фахівців Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ та колективом фінансового управління Теплицької РДА
Вівторок, 12 листопада 2019 13:30

Дана зустріч проведена з метою надання комплексу спеціальних послуг у розв’язанні проблем із трудовим колективом в ситуації запланованого масового вивільнення працівників.

Детальніше...
 
Осіннє прибирання
Вівторок, 12 листопада 2019 12:47

У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» структурними підрозділами райдержадміністрації 08.11.2019 року було проведено прибирання прилеглої території навколо адміністративного будинку по вул. Незалежності, 7. Загалом було прибрано 1500м2  території та задіяно 20 осіб.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 560.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше