Хто на сайті

На даний момент 62 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Воєнний стан буде застосований виключно у випадку наземної російської воєнної агресії – Президент
Вівторок, 27 листопада 2018 05:42

Президент Петро Порошенко перед голосуванням депутатів Верховної Ради за запровадження воєнного стану в Україні на 30 діб, наголосив, що воєнний стан буде застосований лише у випадку наземної російської воєнної агресії на території України.

Детальніше...
 
Глава держави: Воєнний стан буде запроваджений лише у декількох областях
Вівторок, 27 листопада 2018 05:41

Президент Петро Порошенко наголошує, що воєнний стан буде введений у декількох областях, лише у випадку наземної операції регулярних військ Росії за межами операції Об’єднаних сил і за межами незаконно анексованого Криму.

Детальніше...
 
До Дня пам’яті жертв голодомору в закладах освіти району відбулися заходи
Понеділок, 26 листопада 2018 13:58

До 85-х роковин голодомору 1932-1933 років у закладах освіти району організовано та проведено низку заходів.

Детальніше...
 
Працевлаштування суб’єкта пробації з «легкої подачі» працівників Теплицького районного сектору з питань пробації
Понеділок, 26 листопада 2018 13:39

Найчастіше причиною вчинення кримінальних правопорушень є відсутність  роботи та стабільних джерел доходів, які необхідні для задоволення життєвих потреб. Найефективнішим захистом і попередженням правопорушень серед суб’єктів пробації є їхня легальна зайнятість. Тому, вкрай важливим є проведення  роз’яснювальної роботи серед цієї категорії осіб.

Детальніше...
 
Фінансове управління інформує
Понеділок, 26 листопада 2018 12:08

Станом на 26.11.2018р.  до бюджету Теплицького  району надійшло доходів в 71362501 грн., тобто 100,1% планових призначень одинадцяти місяців  (71292275 грн.), в т. ч.

Детальніше...
 
У Соболівському ЗДО «Сонечко» пройшло Родинне свято «Всі ми – гілочки одного Великого Дерева»
Понеділок, 26 листопада 2018 06:43

Особливістю сучасного світу є його швидкоплинність. І побачити це зі сторони можна, спостерігаючи за тим, як виростають діти. Саме таку можливість надало Родинне свято «Всі ми - гілочки одного Великого Дерева» у Соболівському закладі дошкільної освіти «Сонечко». Чотири покоління — бабусі, дідусі, матусі, татусі, діти і онуки зустрілися в затишному, теплому та по-осінньому вбраному залі.

Детальніше...
 
Виставка «Дорога Хліба від поля до столу» пройшла у дошкільному закладі с.Соболівка
Понеділок, 26 листопада 2018 06:22

У рамках Родинного свята та до Дня працівників сільського господарства України в ЗДО "Сонечко" села Соболівка була організована виставка «Дорога Хліба від поля до столу». ЇЇ метою було розширення знань дітей про хліб, як один із найдавніших і найосновніших продуктів харчування; ознайомлення зі шляхом, який проходить хліб перш, ніж потрапити до столу; розкриття важливості та необхідності хліборобської праці; виховання бережливого ставлення до хліба.

Детальніше...
 
Президент звернувся до Верховної Ради з пропозицією про запровадження воєнного стану в Україні
Понеділок, 26 листопада 2018 05:41

Рада національної безпеки і оборони України під головуванням Президента Петра Порошенка схвалила рішення запропонувати Президенту України запровадити воєнний стан строком на 60 діб. РНБО визначила за необхідне ввести в Україні особливий правовий режим для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загроз для незалежності та територіальної цілісності України.

Детальніше...
 
Це акт агресії проти нашої держави і дуже серйозна загроза – Президент про напад на кораблі ВМС України
Понеділок, 26 листопада 2018 05:40

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони України Президент Петро Порошенко підкреслив, що Україна розглядає напад російських військових на кораблі Військово-Морських сил України в районі Керченської протоки як акт агресії.

Детальніше...
 
Тепличчина вшанувала пам'ять невинних жертв голодоморів
П'ятниця, 23 листопада 2018 08:05

Наприкінці листопада в Україні згадують безневинних жертв сталінського режиму, які загинули від штучно створеного голоду у тридцятих роках минулого століття. Цього року минають 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 487.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше