Хто на сайті

На даний момент 97 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Можливості економіки є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати, – Глава Уряду
Понеділок, 04 червня 2018 07:24

Можливості економіки, її стале зростання є ключовою запорукою процесу збільшення мінімальної зарплати і середньої зарплати по країні. Про це сказав в ефірі одного з телеканалів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше...
 
Молимося, щоб Україна отримала Томос про автокефалію Церкви – Глава держави
Понеділок, 04 червня 2018 07:23

Президент Петро Порошенко сподівається на позитивне рішення Синоду Вселенського Патріархату про надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві та закликає українців всього світу разом зі всією Україною молитися про це.

Детальніше...
 
«Прощальні акорди»
П'ятниця, 01 червня 2018 11:39

 Промайнув навчальний рік у Теплицькій дитячій музичній школі, залишились позаду випускні іспити, і ось він – випускний вечір. 

Детальніше...
 
Солодкі подарунки від Народного депутата України Миколи Кучера
П'ятниця, 01 червня 2018 08:29

В рамках проведення заходів, присвячених Дню захисту дітей, 31.05.2018р. в райдержадміністрації відбулася зустріч дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, опікунів/піклувальників, прийомних батьків та батьків вихователів із головою районної державної адміністрації Марцин Л.І. та представником Народного депутата України Кучера М.І.

Детальніше...
 
1 червня - Міжнародний день захисту дітей
П'ятниця, 01 червня 2018 08:02

Це не лише свято для дітей, а й особливий день для тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити йому належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Детальніше...
 
«Твій вибір – твоє життя»
П'ятниця, 01 червня 2018 06:18

 Куріння тютюну-прямий шлях до біди, до хвороб, до вкорочення віку. Повністю оберігає нас від усіх цих небезпек цілковита відмова від тютюнової «чуми». Ні одна із згубних звичок не забирає стільки здоров’я, ні одна із згубних звичок не викликає стільки смертельних випадків, як куріння тютюну. Отже, чи курити, чи бути здоровим -вибір за кожним із нас. Крім того, кожний курець повинен знати, що він отруює не лише себе, але й інших людей, які знаходяться в його оточенні.

Детальніше...
 
Переваги отримання пенсії через банківські установи
Четвер, 31 травня 2018 13:45

Виплата пенсій через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів так і для пенсійної системи в цілому, а саме:

Детальніше...
 
Про засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення
Четвер, 31 травня 2018 11:49

31 травня 2018 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сльоти Юрія Петровича.

Детальніше...
 
Глава Уряду про реформу сільської медицини: Тепер важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії
Четвер, 31 травня 2018 11:13

Уряд доволі активно просунувся в реформуванні сільської медицини, і зараз важливо спільно з місцевою владою вибудувати механізм взаємодії. Про це сказав Прем’єр-міністр України під час засідання щодо реформи сільської медицини.

Детальніше...
 
Любі діти!
Четвер, 31 травня 2018 06:09

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Водночас це свято і тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає їм твердо стати на ноги.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 435.