Хто на сайті

На даний момент 174 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Орлівська «Берегиня» побувала на обласному фестивалі «Жінка - джерело любові»
Понеділок, 25 березня 2019 12:56

23 березня  в колонному залі КМДА м. Київ відбувся ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського строю «Жінка – джерело любові».

Детальніше...
 
Про впровадження новітніх технологій у сільськогосподарському виробництві
Понеділок, 25 березня 2019 09:57

22 березня 2019 року в департаменті агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів було відкрито дискусійну площадку для фермерів, провідних компаній і керівників районних відділів з метою ознайомлення з найкращими інтенсивними технологіями в агропромисловому комплексі Вінницької області.

Детальніше...
 
Районний освітянський семінар – практикум був присвячений впровадженню інноваційних форм методичної роботи в умовах Нової української школи
Понеділок, 25 березня 2019 09:20

На базі Росошанської філії І-ІІ ступенів опорного закладу «Теплицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» відбувся районний семінар – практикум заступників директорів закладів загальної середньої освіти «Підвищення професійної компетентності педагогів шляхом впровадження інноваційних форм методичної роботи в умовах Нової української школи». 

Детальніше...
 
У всьому світі за ініціативи ООН 20 березня святкується Всесвітній День Землі
Понеділок, 25 березня 2019 07:21

Дата  20 березня була вибрана і офіційно затверджена в 1971 році Організацією Об’єднаних Націй для Дня Землі саме тому, що на цей час випадає день весняного рівнодення, коли змінюється біологічний ритм планети, і вона переходить на новий виток свого розвитку, коли відбувається пробудження природи і оновлення.

Детальніше...
 
В Теплицькій ЦБ відкрита виставка-натхнення «Поезія, що народжує прозу життя», присвячена Всесвітньому дню поезії
П'ятниця, 22 березня 2019 13:33

Вже 15 років поспіль в Україні щорічно, 21 березня, відзначається Всесвітній день поезії, запроваджений рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО.

Детальніше...
 
Відбулися збори Брідоцької та Залузької громад
П'ятниця, 22 березня 2019 13:27

Сьогодні голова районної державної адміністрації Людмила Марцин взяла участь  у роботі загальних зборів громадян двох територіальних громад – Брідоцької та Залузької. Разом з нею до селян завітали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Сергій Дмитришин, та начальник управління праці та соціального захисту населення  РДА Олександр Чех.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення інформує
П'ятниця, 22 березня 2019 11:36

21 березня  2019 року в райдержадміністрації відбулось засідання районної координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

Провела засідання голова райдержадміністрації, голова районної координаційної ради Людмила Марцин, на розгляд засідання було винесено наступні питання:

Детальніше...
 
Про результати засідань комісій РДА
П'ятниця, 22 березня 2019 09:37

Відбулося засідання комісії із розгляду заяв по наданню одноразової фінансової допомоги кандидатам, які  пройшли  відбір на військову  службу  за контрактом  та підписали контракт на військову службу, для вирішення побутових питань. На даному засідання було  розглянуто 2 звернення та виділено  матеріальну допомогу  в розмірі  10 000 грн.

Детальніше...
 
У Сашанській територіальній громаді пройшли загальні збори громадян
П'ятниця, 22 березня 2019 09:00

Сьогодні участь у загальних зборах Сашанської територіальної громади взяв перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Сльота. Разом з ним на зустріч із селянами прибув начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Чех.

Детальніше...
 
Нарада із спеціалістами сільських і селищної рад
Четвер, 21 березня 2019 07:47

  20 березня 2019 року відбулась нарада із спеціалістами сільських (селищної) рад з питань  оформлення документів по дотації на молодняк ВРХ, що знаходиться на утриманні в господарствах населення, та внесених змін  до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 из 522.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше