Хто на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ОГОЛОШЕННЯ для перевізників Теплицького району!
П'ятниця, 13 березня 2020 09:03

Шановний перевізнику!

Запрошуємо на зустріч з головою Теплицької райдержадміністрації з приводу легалізації перевезень. Зустріч відбудеться 16.03.2020 року об 11.00 в актовій залі райдержадміністрації.


 
КОРОНАВІРУС: профілактика інфікування та поширення
П'ятниця, 13 березня 2020 08:12

Пам’ятка про самоізоляцію

Що означає «самоізоляція»?

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими для того, щоб зменшити ризик інфікування. Самоізоляція виключає будь-які ситуації, коли Ви тісно контактуєте з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше, ніж 2 метри, або тривалістю понад 15 хвилин). Виключенням є лише звернення за медичною допомогою (тільки після консультації телефоном).

Якщо Ви не впевнені, чи потребуєте Ви самоізоляції, або не знаєте до кого звернутися, будь ласка, зателефонуйте на Урядову гарячу лінію: 1545

Детальніше...
 
Держпраці навела рекомендації для роботодавців щодо запровадження запобіжних заходів розповсюдження COVID-19 на робочих місцях
Четвер, 12 березня 2020 14:37

Державна служба України з питань нагадує, що у січні 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) оголосила про спалах нової коронавірусної хвороби в провінції Хубей, Китай.

Всесвітньою організацією охорони здоров’я оголошено надзвичайний стан в галузі охорони здоров’я міжнародного рівня оскільки захворювання має високий ризик поширення коронавірусної хвороби у 2019 році (COVID-19) в інші країни світу.

Детальніше...
 
Відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС у зв'язку із запровадженням на території Теплицького району карантину
Четвер, 12 березня 2020 14:02

У зв’язку з ситуацією, яка склалася з розповсюдженням коронавірусу в світі, сьогодні в райдержадміністрації було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому вирішувалося єдине питання - щодо запровадження на території Теплицького району карантину.

Детальніше...
 
Роз’яснення щодо надання відпустки на період оголошення в Україні карантину
Четвер, 12 березня 2020 07:52

Пунктом 3-1 частини першої статті 25 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР (далі — Закон № 504) передбачено, що відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов’язковому порядку матері або іншій особі, зазначеній у частині третій статті 18 цього Закону, для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину на відповідній території. Карантин — адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб (ст. 1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 6 квітня 2000 року № 1645-ІІІ).

Детальніше...
 
Превентивні заходи сьогодні вкрай необхідні, щоб мінімізувати проникнення і розповсюдження вірусу в країні, – Владислав Скальський
Четвер, 12 березня 2020 05:44

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський під час брифінгу для представників масмедіа регіону з питань введення в області запобіжних заходів щодо коронавірусу зазначив: стратегія влади в умовах світового розповсюдження коронавірусу – працювати на випередження, щоб мінімізувати наслідки ситуації у світі для України.

Детальніше...
 
Сьогодні відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з нелегальними перевезеннями
Середа, 11 березня 2020 12:05

У роботі групи взяв участь голова району Олег Побірський. Члени робочої групи визначилися із конкретними завданнями для кожного та загальною організацією роботи групи.

Детальніше...
 
До голови райдержадміністрації Олега Побірського звернулася за допомогою жителька селища Теплик.
Середа, 11 березня 2020 10:53

Громадянка прийшла до очільника району зі скаргою на роботу швидкої допомоги та лікарів. Дану скаргу було зафіксовано відповідно чинного законодавства та передано головному лікарю Теплицької центральної районної лікарні.

Детальніше...
 
Голова райдержадміністрації Олег Побірський провів зустріч із тендерним комітетом відділу освіти райдержадміністрації
Середа, 11 березня 2020 10:43

Сьогодні Олег Іванович провів робочу зустріч із тендерним комітетом відділу освіти райдержадміністрації по підсумках закупівлі дров для закладів освіти району.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 из 579.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше