Хто на сайті

На даний момент 75 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Засідання круглого столу
Середа, 11 вересня 2019 05:59

  Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції Бершадського ВП ГУНП та працівниками відділу освіти райдержадміністрації 10.09.2019 року проведено засідання круглого столу, на якому розглядались питання щодо роботи органів державної влади, поліції, закладів освіти в питаннях виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, щодо усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності.

Детальніше...
 
Методичний день в РЦСССДМ
Середа, 11 вересня 2019 05:50

Теплицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено методичний день для фахівців із соціальної роботи з метою удосконалення навичок порядку здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист і підтримку дітей, які постраждали від жорстокого поводження.

Детальніше...
 
Писати резюме вчилися в Теплицькій філії Вінницького обласного центру зайнятості
Середа, 11 вересня 2019 05:39

   Всім відомо, що грамотно складене резюме є потужним засобом самореклами на ринку праці. Адже саме з резюме, що містить інформацію про навички, досвід роботи, освіту та інше, необхідне при розгляді кандидатури під час працевлаштування, починає підбір працівників сучасний роботодавець.

Детальніше...
 
Вулична акція «Стань користувачем бібліотеки сьогодні»
Понеділок, 09 вересня 2019 05:32

  В початок осені вже стали традицією вуличні акції популяризації читання і бібліотечних послуг.

 Відбір і доставка літератури любителям відпочинку разом з книгою, як правило відбувається на замовлення, а під час вуличних акцій у бібліотекарів є прекрасна нагода запропонувати читачам видання на різноманітну тематику.

Детальніше...
 
Благодійність – вищий прояв гуманних почуттів
Четвер, 05 вересня 2019 11:43

Сьогодні, 5 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Так у світі хочуть привернути увагу до проблем людей, пов’язаних з бідністю та гуманітарними кризами. Дата 5 вересня обрана не випадково, саме цього дня померла відома місіонерка та католицька черниця – Мати Тереза.

Детальніше...
 
Виставка-персоналія «Криниця мудрості його життя»
Четвер, 05 вересня 2019 06:22

Мирослав Іванович Дочинець, відомий український письменник і журналіст, прозаїк, філософ, публіцист, лауреат Шевченківської премії, член Асоціації українських письменників.

Детальніше...
 
Пам’яті Василя Стуса
Четвер, 05 вересня 2019 05:29

Трагічна доля судилася талановитому українському поету, прозаїку, перекладачу, літературознавцю, правозахиснику, одному з найактивніших представників українського культурного руху 1960-х років. Він був людиною, не здатною на компроміси, яка завжди йшла шляхом правди і заплатила за це власним життям, людиною, яка з гідністю казала про себе: «…Голови гнути я не збирався, бодай що б там не було. За мною стояла Україна, мій пригноблений народ, за честь котрого я мушу обставати до загину».

Детальніше...
 
Презентація заводу «Фуджікура» м. Немирів
Середа, 04 вересня 2019 10:49

  03.09.2019 р. в приміщенні Теплицької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася презентація Немирівського заводу з виготовлення деталей до автомобілів «Fujikura» для 17  безробітних громадян.

Детальніше...
 
ЦНАП повідомляє
Середа, 04 вересня 2019 07:35

Олена Ступакова та Сергій Карман - експерти Програми «U-LEAD з Європою» відвідали Теплицьку  громаду для уточнення її спроможності у реалізації проекту індивідуальних потреб та розробки Технічного Завдання (ТЗ) для створення й модернізації ЦНАП для спроможної громади.

Детальніше...
 
Про результати проведення конкурсу
Середа, 04 вересня 2019 06:27

Управління праці та соціального захисту населення Теплицької районної державної адміністрації повідомляє, що конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору державних соціальних інспекторів, оголошений наказом начальника управління від 07.08.2019 року № 27/5 та розміщений 08.08.2019  року на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби, порядковий номер 157444– завершено.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 из 552.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше