Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ

ТЕПЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ПРИЛУЦЬКИЙ БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 21 жовтня 1976 року в смт.Теплик  Вінницької області. В 2008 році закінчив Національний університет Державної податкової служби України м.Ірпінь, спеціальність фінанси.

Робочий телефон: (04353) 2-14-63
смт. Теплик, вул. Незалежності, 25
Декларація

Виконує обов'язки голови районної державної адміністрації на період його відсутності.

Відповідає за:

реалізацію в районі державної політики в галузі сільського господарства, розвитку соціальної сфери села, продовольчої безпеки населення;

реалізацію політики  в галузях промисловості,  будівництва, житлово-комунального господарства  та  підприємствах транспорту, зв‘язку;

регіональної  політики;

розвитку лісового господарства;

вирішення питань землеустрою та моніторингу земель;

додержання правил санітарної охорони, здійснення заходів щодо запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям та їх ліквідації;

впровадження економічних реформ в районі, розробку проектів програми соціально-економічного розвитку;

забезпечення виконання реєстраційних функцій,  надання адміністративних  послуг  в районі.

Забезпечує:

контроль за виконанням Конституції України, законів України, актів  Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня,  розпоряджень з питань агропромислової політики;

організацію роботи із впрова­дження структурної, технічної та технологічної політики в агропромислово­му комплексі;

 реалізацію державної політики що­до підтримки сільськогосподарського виробництва.

Забезпечує контроль за виконанням Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, доручень голови райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку, економічної і промислової політики.

Сприяє формуванню на території району інтегрованих структур виробництва і переробки сільськогосподарської продукції, прозорої та конкурентної ринкової інфраструктури щодо матеріально-технічного забезпечення та ринків збуту продукції агропромислового комплексу.

Відповідає за реформування системи економічних і промислово-виробничих відносин, структурної перебудови господарського комплексу, формування мережі ринкової інфраструктури, інформатизацію управлінської діяльності та створення умов для розвитку підприємництва,  захисту прав споживачів. Відповідає за реалізацію в районі державної політики у галузях житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту, зв’язку, у сфері цивільного та шляхового будівництва, містобудування та архітектури, охорони праці, з питань зайнятості населення.

Організовує роботу з питань реалізації  в районі політики функціонування виробничої сфери в умовах реформування економіки, забезпечує реалізацію та залучення інвестицій у виробничу сферу району.

Організовує впровадження політики соціальної розбудови сільської місцевості, виконання державних і регіональних замовлень з виробництва і заготівлі сільськогосподарської продукції.

Забезпечує взаємодію з підприємствами, організаціями, установами, розташованими на території району, незалежно від форм власності з питань, пов'язаних з сільськогосподарським виробництвом.

Здійснює контроль за реалізацією на території району державної політики в економічній сфері, в галузях промисловості, торгівлі та побутового обслуговування  населення району,  розвитку підприємництва та регуляторної політики.

Організовує розробку проектів програм соціально-економічного розвитку району, проведення економічної експертизи та забезпечує контроль за їх реалізацією, забезпечує здійснення економічного аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств району, що входять до основного кола звітності.

Організовує роботу з питань здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, проведення державної експертизи проектів будівництва, реставрації та реконструкції об’єктів,  забезпечення виконання завдань будівництва об’єктів житлового, дорожнього і цивільного призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовують на цю мету.

Організовує роботу з питань енергозабезпечення, енергозбереження,  виконання плану заходів з інформаційного супроводження реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні у 2015 році», сприяє погашенню заборгованості за наданні житлово-комунальні послуги та енергоносії.

Організовує роботу з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Забезпечує дотримання вимог чинного законодавства при роботі з таємними документами.

Відповідає за реалізацію в районі державної політики в соціальній, гуманітарній та суспільно-політичній сферах.

Забезпечує контроль за виконанням Конституції України, законів України, указів і розпоряджень Президента України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації та рішень районної ради з питань соціального забезпечення та соціального захисту населення, соціального страхування із тимчасової втрати непрацездатності, освіти, науки, охорони здоров'я, культури і туризму, сім’ї, дітей та молоді, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, інформаційної діяльності, преси, зв’язками із громадськістю.

Координує та контролює (з питань здійснення повноважень районної державної адміністрації) діяльність, сприяє у виконанні покладених завдань:

управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації;

відділу освіти райдержадміністрації;

відділу культури і туризму райдержадміністрації;

служби у справах дітей райдержадміністрації;

  районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді;

сектору цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації.

відділу Держземкадастру у Теплицькому районі;

відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації;

Взаємодіє та здійснює контроль (в межах повноважень) за діяльністю:

Теплицьким районним сектором ГУ ДСНС;

ВАТ "АТП – 10553";  

комунальних підприємств району;  

цеху ТП №18 смт.Теплик ВФ ПАТ «Укртелеком»;

вузлу поштового зв’язку;

Теплицьких електричних мереж ПАТ «Вінницяобленерго»;

філії ”Теплицький райавтодор”;

управління газового господарства;

міжгосподарського відділу капітального будівництва;  

ДП ”Бджільнянський спиртовий завод”;

управління Пенсійного фонду України у Теплицькому районі;

Теплицької центральної районної  та інших закладів охорони здоров‘я району;

районної комунальної архівної установи «Трудовий архів»;

фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві  та фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

агроформувань та фермерських господарств району незалежно від форм їх  власності.

Співпрацює з товариствами мисливців і рибалок району.

Сприяє виконанню статутних завдань та взаємодіє з:

- закладами освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, туризму, дітей та молоді;

- організаціями ветеранів;

- дитячими та юнацькими організаціями;

- районною радою жінок;

- районним комітетом Товариства Червоного Хреста та іншими  районними громадськими організаціями, політичними партіями та творчими спілками.

 

Взаємодіє з сільськими, селищною  радами (згідно з розподілом), їх виконавчими комітетами, сприяє у здійсненні ними власних повноважень місцевого самоврядування, контролює виконання наданих їм законом повноважень органів виконавчої влади, у сферах житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, будівництва, соціально-економічного розвитку, соціальної політики, освіти,  культури, спорту, охорони здоров’я, попередженню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

За дорученням голови районної державної адміністрації представляє райдержадміністрацію у відносинах з іншими органами та організаціями в районі та за його межами.

 

Очолює комісії  райдержадміністрації: надзвичайну протиепізоотичну комісію, конкурсну на  заміщенню  вакантних  посад;  призовну; консультативні, інші комісії; дорадчі та допоміжні органи, утворені головою районної державної адміністрації для сприяння здійснення повноважень районної державної адміністрації.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше