Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Наше завдання – створити найкомфортніші умови для навчання дітей
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Зауважила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, відвідавши Рожнятівський заклад освіти Томашпільського району під час робочої поїздки, що відбулась 23 вересня. У рамках свого візиту спільно з депутатом Верховної Ради України Миколою Джигою вони оглянули центральну площу селища, що реконструюється, де відбулася зустріч з керівниками району Олександром Корчовим та Анатолієм Олійником.

Очільники продемонстрували втілення у життя намічених планів і звернулися з проханням допомогти в облаштуванні дитячого майданчика на площі. Микола Джига завірив, що максимально сприятиме його вирішенню.
Традиційно, Л. Спірідонова відвідала освітні заклади району. Зокрема, Рожнятівський навчально-виховний комплекс. Оглянувши заклад Л. Спірідонова зазначила: «Будучи ще головою облдержадміністрації Микола Васильович визначив галузі освіти, культури й охорони здоров'я пріоритетними в області. Нині його починання продовжуються Іваном Мовчаном. А за підтримки Миколи Джиги вдається вирішити успішно багато питань". 
"Мені хочеться, - сказав народний обранець, - щоб наші заклади освіти були найкращі і найкомфортніші, а діти - найрозумніші". 
Тож аби школярі крокували в ногу з часом, здобували якісні знання, закладу подарували інтерактивну мультиме-дійну систему, висловивши сподівання на те, що настануть часи, коли такі системи будуть у кожному навчальному класі замість звичайних дошки і крейди. 
Оволодівати сучасними технологіями будуть і вихованці дошкільного закладу. Їм дістався у подарунок ноутбук.
На знак вдячності діти подарували своїм гостям віночок українських пісень.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше