Хто на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти – таке завдання ставить Президент України.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Забезпечення доступу кожної  дитини до дошкільної освіти – таке завдання ставить Президент України. Загалом дошкіллю приділяється велика увага з боку суспільства та влади. Кожна дитина повинна мати однаковий доступ до якісних освітніх послуг та розвитку творчих здібностей. Саме тому влада району всіляко сприяє створенню належних умов для навчання та виховання дітей. З цією метою в дошкільних навчальних закладах проводяться поточні та капітальні ремонти.

Одним із ефективних шляхів для здійснення якісних ремонтних робіт, запровадження енергозберігаючих технологій у дошкільних закладах є участь місцевих територіальних громад у різних проектах, програмах та грантах.
Так в Росошанській громаді  в 1 кварталі цього року завершились роботи по проекту «Капітальний ремонт (енергозберігаючі заходи) ДНЗ «Ромашка» с. Росоша Теплицького району Вінницької області». В рамках проекту було перекрито та утеплено дах, встановлено металопластикові вікна і двері в ДНЗ « Ромашка». На ремонт залучено 172,6 тис. грн. На даний час громадська організація « Злагода» приймає участь в наступному етапі даного конкурсу. Проект « Капітальний ремонт (заходи з енергоефективності) в ДНЗ « Ромашка» с. Росоша Теплицького району Вінницької області». Вартість проекту 235 тис. грн., в рамках якого буде замінена система опалення (встановлення піролізного котла, заміна радіаторів і труб), утеплення підлоги, облаштування піднавісу та пандусу, встановлення водостічних труб. Паралельно з роботами по проекту будуть проводитись роботи по внутрішньому ремонту приміщення ДНЗ: облаштування санітарної та навчальної кімнат. На даний час закуплені сантехніка та матеріали для санітарної кімнати на суму 11000 грн.(благодійні кошти).
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше