Хто на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Всеукраїнський день дошкілля
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
24 вересня 2013 року у м.Вінниці відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, який відзначається щорічно 27 вересня . У святкових  заходах брала участь делегація Теплицького району, до складу якої входили начальник відділу освіти Щербатюк Олександр Петрович, методист РМК з  дошкільної освіти Шмаркова Галина Іванівна, завідувачка Маломочульським дошкільним навчальним закладом «Сонечко» Вовкотруб Валентина Валентинівна.
Найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільної освіти за віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм  лунали від першого заступника директора департаменту освіти і науки Вінницької ОДА  О.Чорної, голови обласної організації Профспілки працівників освіти і науки С. Пугачова  та інших. Адже бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, щоденна наполеглива і натхненна праця, що збагачує внутрішній світ дитини знаннями, милосердям та людяністю.
За вагомі результати  роботи , спрямованої на забезпечення високого рівня навчально-виховного процесу та матеріальної бази дошкільного закладу, доступу кожної дитини до дошкільної освіти, Вовкотруб Валентина Валентинівна була нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА і грошовою премією.
Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі  та помічники, методисти, музичні керівники! Відділ освіти Теплицької райдержадміністрації вітає  вас із професійним святом, бажає вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від вихованців та вдячності від їх батьків. Хай кожен день буде наповнений надією, добром  і  щедрістю.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше