Хто на сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виїзний прийом в Сокирянській територіальній громаді
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
26 вересня поточного року заступник голови районної державної адміністрації Олег Олійник  провів виїзний прийом жителів Сокирянської територіальної громади. Під час бесід ним було акцентовано особливу увагу на виконання та втілення в життя соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти.
Тому розгляд звернення завідуючої місцевим дитячим садочком був особливо ретельним. Тетяна Козлітіна звернулася з проханням залишити обладнання їдальні колишньої школи садочку в користування. Розглядалося також важливе питання - опалення дитячого закладу.  Частину коштів на реалізацію цього завдання виділило місцеве господарство «Теплик Агро», а другу частину профінансує сільська рада.
Колективне звернення громадян по майнових та земельних питаннях було вирішено розглянути на спільному зібранні представників влади, земельних орендарів та пайовиків.
Завідуюча ФАПом Олександра Фесько порушила питання про місце перебування місцевого медичного закладу, запевнивши, що буде доцільніше залишити його у цьому ж приміщенні, адже перенесення його у будинок  колишньої школи понесе за собою неабиякі затрати.
Робоча група відвідала також соціальні об’єкти Сокирянської громади – дитячий садок та ФАП.

 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше