Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відбулася чергова щотижнева робоча нарада голови і заступників голови райдержадміністрації
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
  Відбулася чергова щотижнева робоча нарада голови і заступників голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, начальниками основних служб та установ району. На зібранні Василь Малярчук визначив, що одним з найосновніших напрямків роботи районної влади протягом поточного тижня є реалізація у районі завдань і доручень Президента України щодо підвищення соціального захисту (рівня життя) найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни).
Очільник району наголосив, що зусилля влади мають бути спрямовані на поліпшення умов життя, соціального захисту найбільш уразливих верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем одиноких людей похилого віку, інвалідів, ветеранів, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, безпритульних дітей та дітей-сиріт.
Виконання доручень голови облдержадміністрації протягом ІІІ кварталу поточного року та підготовка до звіту перед обласним керівництвом  (14 жовтня) залишаються на часі. Тому одними з перших перед присутніми звітували начальники відділів культури і освіти райдержадміністрації. Загалом у ІІІ кварталі 2013 року галуззю культури району було освоєно 263 тис. грн., які були направлені на зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури нашого району.
            Також присутні обговорили показники по галузях господарювання: агропромисловому розвитку, легалізації зайнятості населення, виконанню бюджету, розвитку медицини, житлово-комунального господарства тощо. У результаті відбулось спільне коригування стану звіту та головою райдержадміністрації надано відповідні доручення по його вдосконаленню.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше