Хто на сайті

На даний момент 69 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Незабутні сторінки Голокосту.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
  27 вересня 2013 року на базі Кивачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Теплицької ЗОШ І-ІІІ сsтупенів №1 відбулася зустріч з голландським дослідником, керівником фонду «Desert Roe» Кором Роосом. Він презентував учням 10-11 класів та вчителям історії шкіл району Книгу Пам’яті «Рождённые страдать?» (Катастрофа в Украине 1941-1944гг.).
Пан Роос є укладачем, головним редактором, а головне, натхненником створення Книги Пам’яті. До цього його спонукали зустрічі з російськомовними євреями в Ізраїлі, які пережили Голокост і поділилися своїми гіркими спогадами про страшні події в Україні, на Буковині та Бесарабії  в роки Другої світової війни.
 
        Після почутого група дослідників у складі Кора Рооса, журналіста і фотографа декілька разів відвідали Україну.  Розповіді та фотопідтвердження зі стовідсотковою точністю відображені у даній книзі. Але пан Роос не зупинився на досягнутому і з метою повернення із забуття «невідомого раніше розділу Голокосту, збереження пам’яті про загиблих та їх страждання, щоб ніхто і ніщо не було забуто» вирішив проводити уроки Голокосту у Вінницькій області, і зокрема у Теплицькому районі.
 
На зустрічі Кор Роос подарував у шкільні бібліотеки для подальшого вивчення примірники книги «Рождённые страдать?».
Він висловив найщиріші сподівання, що учні зацікавляться новими сторінками в історії своєї держави і не залишаться байдужими до жахливої долі єврейської общини, яка проживала і проживає поруч. 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше