Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Народна пісня – наша духовна історія. Наша святиня. Наше коріння.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Із уст в уста, від серця до серця через сотні літ прийшла вона від наших пращурів у сьогоднішній день. Це велике диво. Життя – як пісня. Одначе справжня пісня – це життя. Не можна допустити, щоб вона покинула вулиці сіл, перетворившись лише на привілей та заробіток артистів. Пісня потрібна, щоб люди залишалися людьми.

У Соболівці відбулося районне свято -  ХІ фестиваль фольклорного мистецтва «Душа без пісні, що безкрила птиця» імені відомої фольклористки з Євгенії Тондій.

Під час проведення першого фестивалю в  залі була присутня сама Євгенія Давидівна із своїм  колективом «Українка». На соболівській сцені славетна фольклористка своїм співом та напутніми словами благословила фестиваль і, як свій останній заповіт, залишила молитву і пісню…  Адже пісня супроводжує людину протягом усього її життя, допомагає у праці, прикрашає буття.

 Відкрили фестиваль шановні гості: Віктор Прокопенко  - начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Тетяна Гарбулінська – провідний методист з фольклору обласного центру народної творчості, Михайло Бичок – голова сільської територіальної громади.

 

Переможцями фестивалю стали: гран-прі – Соболівський фольклорний зразковий колектив «Цвіт папороті» (керівник Людмила Шайко),  І місце  - народний фольклорний колектив «Берегиня» Орлівського СК (керівник Оксана Чернега), ІІ місце – Валентина Івахненко Соболівської ДМШ, ІІІ місце – фольклорний колектив «Добропільчани» Великомочульського СБК (керівник Галина Нарожна).


 


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше