Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Тепличчина відзначала освітян
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Сьогодні, 3 жовтня, у актовій залі районного Будинку дитячої творчості відбулися урочистості з нагоди відзначення у районі Дня вчителя. лова глибокої шани адресував учителям Тепличчини голова районної державної адміністрації Василь Малярчук. Він зазначив: «Освітяни – люди особливого ґатунку, які свої сили, знання і досвід віддають вихованню в молодій людині потреби до пізнання світу, самовдосконалення та самореалізації, готовності до праці на благо рідної України. 

 

Саме ви формуєте нове покоління її громадян, передаючи неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни». Також очільник району наголосив, що Президент та Уряд України приділяють першочергову увагу розвитку освітньої галузі.
За вагомий внесок у розвиток освіти кращих представників великої вчительської родини Тепличчини було відзначено грамотами  районної державної адміністрації та районної ради.
Також отримали педагоги вітання і від голови районної ради Леоніда Габінський, та начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Щербатюка, голови районної ради профспілки працівників освіти Петра Шевченко. Учасники свята з радістю прийняли вітання від народного депутата України Григорія Заболотного.
Не забули організатори урочистостей і про ветеранів освітянської ниви, подякувавши їм за невтомну працю у вихованні та навчанні не одного покоління українців.
          Завершальним акордом урочистостей стала концертна програма, учасники якої подарували присутнім особливий настрій та масу позитивних  вражень: додав бадьорості зразковий танцювальний  колектив «Фантазія», зачарував мелодійністю ансамбль бандуристів Великомочульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, народного колориту додав колектив Бджільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, вразив душевністю дует «Гармонія» Соболівської ЗОШ І-ІІ ступенів,  полонив високим рівнем виконавської майстерності ансамбль учителів Теплицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,  власними творами підняв настрій гуморист Юрій Головкін.  Гучними оплесками зал нагородив вокалістів Віталія Чарського, Наталію Уманець, Миколу Ільніцького. Найприємніше було чути привітання від вихованців  Будинку дитячої творчості та учнів Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше