Хто на сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Відділ Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області інформує:
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Відділ Держземагентства у Теплицькому районі Вінницької області інформує:

Продовжуються роботи на виконання розпорядження Теплицької РДА від 02.08.2013 року № 218 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Теплицького району».

Основним виконавцем робіт є Державне підприємство «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», інвентаризацію земель на території Кивачівської сільської ради проводить мале приватне підприємство «ЛОТ», смт. Теплик. Станом на 01.10.2013 року виконання комплексу топографо-геодезичних робіт проведено по двохсот ділянках площею 3971,7338 га. 
Станом на 04 жовтня 2013 року на території Теплицького району державними кадастровими реєстраторами прийнято 2902 заяви з них 2240 — на здійснення державної реєстрації земель, 656 – на надання витягів з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку, 4 заяви – внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про земельну ділянку та 2 заяви – внесення виправлених відомостей до ДЗК.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше