Хто на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
«Лише завдяки спільним зусиллям медицини та влади можливе поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості» – зауважив голова районної державної адміністрації Василь Малярчук у ході чергової оперативної наради з керівниками районних установ та організацій, яка відбулася 7 жовтня 2013 року.
Він, зокрема, зазначив, що з 1 січня 2013 року вступив в дію Закон України «Про екстрену медичну допомогу», який передбачає кардинально новий підхід до організації роботи служби екстреної медичної допомоги, її реформування, впровадження моделі єдиної загальнодержавної системи екстреної медичної допомоги на підґрунті європейських принципів та стандартів. Однією з ініціатив Президента України є забезпечення громадян якісним медичним обслуговуванням. Так, в районі продовжується робота з надання тепличанам кваліфікованої медичної допомоги. Прикладом цього може слугувати отримання медиками району обладнання на суму більше 400 тис.грн., що значно підніме рівень медичного обслуговування населення району.
       Одним із основних завдань на даний тиждень, зазначив Василь Малярчук, є виконання доручення голови облдержадміністрації Івана Мовчана щодо соціально-економічного та культурного розвитку району в 2013 році, завершення всіх поставлених завдань на ІІІ – квартал, адже 14 жовтня Тепличчина звітує  в обласній державній адміністрації. За результатами наради головою райдержадміністрації були дані відповідні доручення заступникам, начальникам управлінь та відділів райдержадміністрації  по відповідних напрямках у підготовці звіту.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше