Хто на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Роман Аксельрод: Я впевнений, що на Вінниччині цьогорічний опалювальний сезон пройде успішно
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2013-2014 років йшлося на прес-конференції заступника голови облдержадміністрації Романа Аксельрода, що відбулась 7 жовтня в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
В прес-конференції взяли участь керівник мобільної робочої групи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Оксана Анфілова та перший заступник начальника Головного управління ЖКГ, енергетики та зв’язку ОДА Інна Бєлова.
«Всі заплановані види підготовчих робіт до опалювального сезону 2013-2014 років в області виконані в повному обсязі,- підкреслив Роман Аксельрод,- враховуючи стійке пониження температури та на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, підключення закладів соціальної сфери та житлового фонду області розпочалось з 25 вересня. В першочерговому порядку теплопостачанням забезпечені дитячі садочки, школи, лікарні».
За словами Романа Аксельрода, на виконання підготовчих робіт по об’єктам житлово-комунального господарства та соціальної сфери в області витрачено 54 млн. грн.,враховуючи всі джерела фінансування.
Зокрема, комплексно підготовлено 936 котелень та 4015 житлових будинків, здійснено поточний ремонт опалювальних систем у 1122 будинках, ремонт систем гарячого та холодного водопостачання у 2160 будинках, замінено на нові 8,55 км. теплових мереж, відремонтовано та частково замінено 24,8 км водопровідних та 6,2 км каналізаційних мереж.
Повністю підготовлено до опалювального сезону 944 загальноосвітні школи,747 дитячих садочки,106 лікарень.
Високий рівень підготовки Вінниччини до зими відзначила керівник мобільної робочої групи Мінрегіону Оксана Анфілова. Вона наголосила, що питання опалювального періоду перебуває на особистому контролі Віце-прем’єр-Міністра України Олександра Вілкула. Сьогодні мобільні робочі групи Мінрегіону у 17 регіонах України здійснюють перевірку стану початку опалювального періоду. За її словами,у більшості регіонів України заклади соціальної сфери стовідсотково підключені до центрального опалення. Станом на 6 жовтня в роботу запущені 22 417 котелень (90,80%). 
Тепло подано 13 418 дошкільним закладам (96,82%), 18 604 школам (96,09%), 5 846 лікарням (90,20%), 133 758 житловим будинкам (76,61%). 
Учасники прес-конференції не обминули увагою проблемні питання, які залишаються сьогодні у Барському та Жмеринському районах, проте всі належні дії для покращення ситуації здійснюються, найближчим часом питання з подачею тепла буде вирішено.
Довідка:
Додаткову інформацію можна отримати за адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Телефони:
Оперативна диспетчерська служба ( 044) 207 – 18- 04;
МНС цілодобово по області 67-11-35
 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше