Хто на сайті

На даний момент 102 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Медики Тепличчини отримали нове обладнання.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Голова районної державної адміністрації Василь Малярчук провів чергову нараду із селищним та сільськими головами, керівниками структур та підрозділів райдержадміністрації, фельдшерами та завідуючими ФАПів. В нараді також взяли участь голова районної ради Леонід Габінський, заступник голови районної ради Руслан Трамбовецький, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук та заступник голови райдержадміністрації Олег Олійник.
Відкриваючи нараду голова райдержадміністрації зазначив, що цього тижня особливу увагу слід звернути на питання реалізації завдань і доручень Президента України Віктора Януковича щодо модернізації медичної галузі. Основним документом, що визначав роботу та напрямки розвитку галузі охорони здоров’я району протягом 2011 – 2013 років, є Програма економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». У програмі зазначено, що сучасна система охорони здоров’я характеризується суттєвою рівністю доступу до медичних послуг та високою їх якістю. За словами Василя Малярчука, голови райдержадміністрації, існуючого стану досягнуто за рахунок кардинального підвищення ефективності управління сферою охорони здоров’я та його фінансового забезпечення.
Наглядним прикладом тому є отримання медичного обладнання за рахунок  субвенції з державного бюджету на суму більше 400 тисяч грн. Медики району отримали: 15 комплектів сумок лікаря, 40 укомплектованих сумок медсестри (фельдшера) та 12 комплектів меблів для робочого кабінету лікаря загальної практики сімейної медицини. «Головним завданням як районної влади, так і медичних закладів району є створення сприятливих умов,  за яких жителі Тепличчини могли б отримувати якісне медичне обслуговування та увесь комплекс лікувальних, діагностичних та профілактичних заходів на території району»  — зазначив Василь Малярчук у своєму виступі на нараді.  Також він наголосив на продовженні тісної співпраці медичних працівників ФАПів із місцевою владою.
Про стан матеріально-технічного забезпечення лікувально-профілактичних закладів району доповідав присутнім головний лікар КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД» Віталій Шевченко. Також на загал було презентовано укомплектування однієї із отриманих сумок-укладок.
На завершення очільники району здійснили приємну місію – вручили отримане обладнання безпосередньо завідуючим ФАПів та фельдшерам медичної галузі нашого району.
 
 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше