Банер
Ювілейний чемпіонат
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще
Жовтень 2013 року видався святковим для спортсменів –орієнтувальників Вінницької області. Адже саме в жовтні виповнюється 40 років з дня започаткування спортивного орієнтування на Вінниччині. Святкові урочистості з нагоди цього ювілею відбулись в обласному центрі 5 – 6 жовтня під час проведення осіннього чемпіонату області зі спортивного орієнтування.
Участь в ювілейних змаганнях взяли  98 спортсменів в складі 13 команд з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей. Окрім традиційних  середніх дистанцій та дистанцій суперспринту до програми змагань увійшла демонстрація відеофільму про участь вінничан у чемпіонах Європи та Світу. Цей фільм учасники спортивного турніру змогли переглянути на місці проведення змагань  - у лісовому масиві «Лісопарк». А ще до уваги учасників чемпіонату було запропоновано виставку досягнень орієнтувальників Вінниччини за 40 років та спортивні здобутки кращих  спортсменів та тренерів області. Доречними на цьому святі були  і виступи ветеранів спорту з 40-літнім спортивним стажем. А святковості заходу додав салют на честь ювілею профілюючого на Вінниччині виду спорту – спортивного орієнтування.
            Стати учасниками ювілейного чемпіонату пощастило  26 спортсменам-орієнтувальникам Теплицького району, вихованцям Шиманівської, Великомочульської, Удицької, Теплицької №1 шкіл,  Теплицької ДЮСШ та Теплицького ПАЛ. Кожен спортсмен волів стати переможцем, але фортуна посміхнулась лише самим наполегливим та досвідченим. Тепличани в особистому заліку  вибороли 10 нагород:   2 золотих, 4 срібних та 4 бронзових. Чемпіонами області стали шиманівчани Анастасія Олійниченко та Вадим Каращенко. Срібні нагороди здобули Софія Спіженко, Віталій Скачко (с.Велика Мочулка); Олександр Шевченко (с.Шиманівка); бронза підкорилась Діані Паланюк, Віталію Лабінському (с.Шиманівка); Олександру Притуляку (с.Удич). У командному заліку тепличани  посіли ІІІ місце, поступившись на 5 очок володарям срібної нагороди.
            Гармонійним доповненням до спортивних дистанцій для теплицьких спортсменів стали відвідини музично-драматичного театру та милування красою знаменитих вінницьких фонтанів. Одним словом, жовтневі вихідні для дітей, які пов’язали своє життя зі спортивним орієнтуванням, були вщерть наповнені цікавими та корисними заходами та спортивними баталіями.