Хто на сайті

На даний момент 56 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Реформування системи екстреної медичної допомоги – одна із стратегічних ініціатив Президента України.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

В умовах реформування екстреної медичної допомоги, яке перебуває на особливому контролі в Президента України в районі  вже відбулася структурно-організаційна та функціональна перебудова системи медичного обслуговування. Зокрема, було створено комунальну установу «Теплицька ЦРЛ».

З роботою цієї установи, яка розпочала  свою діяльність  з 1 жовтня поточного року, голова райдержадміністрації Василь Малярчук вирішив ознайомитися особисто. У супроводі головного лікаря КУ «Теплицької ЦРЛ»  Івана Красиленка  він побував у відділенні, яке надає невідкладну (екстрену) медичну допомогу в цілодобовому режимі. До відділення приймаються особи, яких доставлено бригадами швидкої медичної допомоги, направлені на госпіталізацію лікарями лікувально-профілактичних закладів або, які звернулись самостійно.  Під час візиту очільник району мав можливість поспілкуватися з хворими, які на даний час перебувають на лікуванні. Приємно було чути гарні відгуки пацієнтів про лікарів та медичних сестер центру. Побував  голова району  на «швидкій»,  в дитячому та неврологічному відділеннях лікарні. Після огляду відділень Василь Григорович та Іван Федорович обговорили можливі варіанти раціонального використання приміщень лікарні.
Головний лікар зазначив, що незалежно від  того як проходять реформи, лікувати людей слід безперервно, своєчасно і якісно. З іншого боку, медики теж очікують посиленої уваги до своєї галузі. Реформування вимагає впровадження відповідних стандартів, а значить – більшого фінансування, оснащення обладнанням та транспортом, створення мотивації для якісної роботи лікарів. На завершення свого візиту, Василь Григорович зазначив, що шлях реформування завжди непростий і лише тільки спільними зусиллями районної влади,  керівництва та працівників медичних установ, дослухаючись до потреб пацієнтів можливо вирішити проблемні питання та забезпечити надання якісної медичної допомоги.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше