Хто на сайті

На даний момент 76 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Нарада освітян Тепличчини
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
11 жовтня 2013 року в актовій залі відділу освіти відбулась нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи. В роботі наради взяли участь заступник начальника відділу освіти Воловодівська В.А., завідувачка районним методичним кабінетом Глива С.О., методисти райметодкабінету, заступники з навчально-виховної роботи з 25 шкіл району.
На порядку денному було розглянуто низку питань. Зокрема Воловодівська В. А. звернула увагу на організацію атестації шкіл відповідно нових критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів , затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 17.06.2013 року № 772 .
        Завідуюча райметодкабінетом Глива С.О. акцентувала увагу на проведенні моніторингу якості загальної середньої освіти за результатами навчання учнів у початковій та основній школі ( 5, 10 класи) в загальноосвітніх навчальних закладах з предметів інваріантної складової Типових навчальних планів, ознайомила з методичними рекомендаціями щодо проведення моніторингу.
            Методист РМК Риженко С.О. довела до відома заступників
вимоги проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 н.р. та формування банку даних інтелектуальних досягнень дітей.
            Методист Гафяк О.Р. ознайомила учасників наради з ходом атестації педпрацівників у 2013-2014 н.р.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше