Хто на сайті

На даний момент 111 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Чергова нарада
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З метою реалізації завдань, доручень Президента України голова райдержадміністрації Василь Малярчук провів чергову щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділі райдержадміністрації, начальниками окремих установ та служб району щодо актуальних проблем.

В рамках реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки Василь Григорович доручив директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галині Москальчук  організувати на цьому тижні в Теплицькій школі №1 презентацію програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей. «Адже одне з ключових завдань, поставлених Президентом України, - це якісні, доступні і результативні соціальні послуги для сім'ї з дітьми. Тільки якісні послуги фахівця соціальної роботи можуть допомогти сім'ї з дитиною подолати життєві складнощі, вберегти сім'ю від соціальних ризиків, зберегти для дитини батьків», - наголосив голова райдержадміністрації.
   Про те, як відзвітував наш район перед обласним керівництвом проінформував присутніх перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Ніколайчук. Зокрема він зазначив, що голова облдержадміністрації Іван Мовчан закликав зробити висновки та мобілізувати усі зусилля влади на місцях задля повноцінної реалізації соціальних ініціатив Президента України. «Ті позиції, які ми визначили сьогодні пріоритетними, надзвичайно важливі для кожного мешканця Вінниччини. І люди чекають від нас якісних змін», - наголосив Іван Мовчан.
Крім того, на нараді була заслухана інформація керівників структурних підрозділі райдержадміністрації, начальників окремих установ та служб району щодо запланованих заходів на поточний тиждень та про виконання планів роботи за минулий тиждень.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше