Хто на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Виступи ФК «Теплик» у Чемпіонаті Вінницької області з футболу
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

До недавнього часу питання про участь нашої команди в Чемпіонаті Вінницької області з футболу не піднімалось і навіть обговорювалося, це була просто мрія, але після призначення у наш район головою райдержадміністрації Василя Малярчука ситуація кардинально змінилась. Василь Григорович сам полюбляє гру мільйонів - футбол і своїм прикладом, виходячи на зелений газон, всилив надію нашим спортсменам та вболівальникам, що футбол вищого рівня повернеться знову в Теплицький район.

На теренах нашого району  під егідою Теплицької районної федерації футболу (голова - Ссергій Скоробреха), з часу узаконення її діяльності (2010 рік), постійно проводяться чемпіонат району з футболу, Кубок та Супер-кубок. Щороку участь у даних змаганнях бере не менше 10 команд із територіальних громад району, але нажаль за відсутності фінансування дана громадська організація, не мала змоги заявити команду у Чемпіонаті Вінницької області з футболу.

Отже, після досить тривалої перерви, довжиною у 22 роки, команда Теплицького району з футболу (ФК «Теплик») знову бере участь у Чемпіонаті Вінницької області із футболу  серед аматорів сезону 2013 - 2014 років.
Перший історичний матч ФК «Теплик» провів на виїзді у м. Бершадь і таким чином окреслив свою участь у Чемпіонаті Вінницької області з футболу сезону 2013 – 2014 років. Нажаль перший тур виявився невдалим для нашої команди. Гра закінчилась з результатом 1-4 на користь ФК «Бершадь» - віце-чемпіона Чемпіонату Вінницької області з футболу серед аматорів сезону 2012-2013 років. Як кажуть: «Перший млинець виявився глевким».
В першому колі чемпіонату Вінницької області з футболу залишалось ще шість турів, шість матчів із різними суперниками – сильнішими та слабшими.
1 вересня 2013 року гра ФК «Теплик» - Рось «Погребище» виявилась напрочуд вдалою, оскільки наша команда виборола перших три залікових пункти до своєї скарбнички. Матч завершився з рахунком 2-0 на нашу користь. Змагання в м. Гнівань із місцевою командою «Будівельник» завершилися, навіть при невиразній грі господарів, з рахунком 2-0 на їх користь. Нажаль наступний тур нашій команді не приніс бажаних 3 очка. Ми поступились команді із м. Іллінці на своєму полі при дощовій погоді із рахунком 0-1.  Виїзна гра у Вапнярці могла б покращити турнірне становище, але на перешкоді результату стало суддівство і відсутність замін у нашій команді, хоча по ходу ігри ми вели з рахунком 0-1, але в кінцевому результаті знову поразка 1-2.
Мобілізувавшись на гру у м. Липовець наша команда на виїзді здобула таку бажану перемогу з рахунком 4-0, що дало змогу зайняти проміжний шостий рядок в турнірній таблиці. В завершальній стадії осінньої кампанії знову поразка - єдине що тут може втішити це те, що ми програли команді ФК «Тирас» із м. Ямпіль, яка зайняла 1 місце в нашій групі. Отже після цієї поразки при рівній кількості очок із ФК «Будівельник» Гнівань ми в турнірній таблиці сьомі.
До уваги турнірна таблиця.
До складу ФК «Теплик» в І колі увійшли: Ковтун Артур, Драчук Вадим, Гончарук Іван, Пивовар Максим, Бурлака Павло, Кусюк Богдан, Север’ян Віталій,  Задніпренко Анатолій, Осаковський Руслан, Вікул Олександр, Пугач Сергій, Марущак Максим, Цюндик Роман, Струтинський Микола, Загарій Андрій, Сірик Олег, Баранов Віталій, Прибила Андрій, Білоконь Андрій, Марцин Євген, Понько Валентин, Бачинський Олег, Пащенко Віталій, Кубич Ярослав, Бабійчук Василь.
Поклавши руку на серце, не слід посипати голову попелом, адже рік назад ми і не могли мріяти про те, що наша команда буде виступати на обласному рівні і ми зможемо говорити про її поразки чи успіхи, оскільки її просто не було.
Виступ команди на обласному рівні став можливим за підтримки голови райдержадміністрації - Василя Малярчука, спонсорської підтримки: директора Теплицького ВАТ АТП - 10553 Павла Лужанського, голови фермерського господарства с. Орлівка Валерія Тригубенка, приватного підприємця із с. Стражгород Анатолія Задніпренка, голови Телицької селищної ради Григорія Вольського.
 ТСГО «Районна федерація футболу» щиро вдячна за підтримку, активну громадську позицію щодо зміцнення, популяризації і поступального  розвитку футболу у Теплицькому районі, а також за підтримку виступів нашої  ФК «Теплик» у Чемпіонаті Вінницької області з футболу у першому колі.  
 
Голова ТСГО
«Районна федерація футболу»
Сергій Скоробреха
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше