Хто на сайті

На даний момент 40 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Презентація програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

В Теплицькій загальноосвітній школі №1 відбулася презентація програми центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді із проблем раннього виявлення кризових сімей. Доповідачем під час зустрічі із класними керівниками ЗОШ №1 та ЗОШ №2  смт Теплика виступила начальник районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Галина Москальчук.

 

 

Вона зокрема зазначила, що завдяки соціальним ініціативам Президента України діють центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яскравим прикладом ефективної роботи яких є соціальна служба нашого району, де працюють ініціативні та небайдужі люди. Так на виконання завдань Глави держави  та  з метою покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення, раннього виявлення проблемних сімей та своєчасного надання їм підтримки у Теплицькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було введено 12 посад фахівців із соціальної роботи. Деколи здавалось би абсолютно благополучна родина має проблеми, з якими не може впоратись самотужки, тому завдання соціальних працівників - виявити такі сім’ї, оточити їх увагою та вчасно надати допомогу.

За данними центру в смт Теплик проживає 9 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. В них виховується 14 дітей. А протягом 2013 року зареєстровано 4 сімї з дітьми в яких вчиняється насильство, у них виховується 5 дітей - ці сімї взято на облік центром соціальних служб.  В селищі проживає 36 дітей-інвалідів, 5 дітей - сиріт, 8 дітей позбавлених батьківського піклування, у прийомних сім’ях та будинку дитячого типу проживають 1 дитина-сирота та 6 дітей позбавлених батьківського піклування. Тому вся діяльність фахівців із соціальної роботи спрямована на відновлення функцій цих родин та подолання ними життєвих труднощів.
Детальні роз’яснення директора центру щодо співпраці навчальних закладів із соціальними фахівцями щодо раннього виявлення кризових сімей та вчасного надання їм соціально-психологічної допомоги  супроводжувалися відповідними слайдами. Загалом зустріч відбулася у форматі жвавого діалогу між її учасниками.
На завершення Галина Москальчук наголосила, що тільки завдяки тісній співпраці соціальних служб з місцевою владою, закладами освіти, медицини стає можливим надання комплексу соціальних послуг щодо вирішення складних життєвих обставин, у які потрапляють окремі громадяни та цілі родини.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше