Хто на сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
У найближчі роки питання стовідсоткового охоплення дітей області дошкільною освітою буде вирішено
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Про це зазначив керівник Вінниччини Іван Мовчан, відвідавши 18 жовтня дошкільний навчальний заклад «Веселка» села Лука-Мелешківська Вінницького району.
В дитячому садку для покращення умов виховання дітей протягом року реорганізовано міні-котельню, здійснено капітальний ремонт системи опалення закладу, проведено реорганізацію водогону та каналізації на харчоблоці. Більше того – забезпечено 4-разове харчування вихованців, яких у дошкільному закладі нараховується нині 202.
Поспілкувавшись із керівником ДНЗ, голова облдержадміністрації оглянув приміщення дитячого садка та ознайомився з умовами виховання дітей, а також презентував у дарунок закладу ноутбук. 
«У цьому році в дитячих садках області проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази. І якість ремонтів та новостворених умов виховання вражає, - зауважив керівник області Іван Мовчан. – Нині основне завдання, що стоїть перед владою, - стовідсоткове охоплення дітей дошкільною освітою. На сьогодні ми маємо непоганий показник – 96 %, і сподіваюсь, що в найближчі роки це питання буде вирішено в цілому».
Голова облдержадміністрації також акцентував увагу на особливих вимогах до харчування дітей, підкресливши, що протягом останніх років спостерігаються позитивні зміни як щодо бюджетних видатків на зазначену позицію, так і в залученні позабюджетного ресурсу.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше