Банер
Перемога тепличанина в Бразилії.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще
     Протягом другої половини жовтня 2013 року в Бразилії проходив чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів. До збірної України в програмі спортивної ходьби було включено тепличанина, неодноразового чемпіона України та Європи Гарника Петра Івановича, тренера з легкої атлетики  Теплицької ДЮСШ.
     Змагання розпочались надзвичайно важко, адже часу для адаптації майже не було -  переліт, різниця часових поясів вплинули на результат, тому на дистанції 5 км. Петро Гарник фінішував 5-м. Та вже через тиждень на дистанції 20 км Петро Іванович почував себе впевненіше і дав бій багатьом іменитим спортсменам з інших країн та здобув бронзову медаль.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше