Хто на сайті

На даний момент 81 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Вирішення питань, пов’язаних з утриманням світлофорних об’єктів на території області та утримання вулично-шляхової мережі під час погіршення погодних умов у зимовий період
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Про це йшлося на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху, що відбулась 13 листопада в приміщенні облдержадміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романа АКСЕЛЬРОДА та начальника Департаменту ЖКГ енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Анатолія ВАКАРА.
«Метою проведення засідання зазначив Роман Аксельрод, - є ряд проблемних питань, які не дають можливості вжиття заходів щодо належного утримання існуючих світлофорних об’єктів та їх експлуатації в нормативному режимі та опрацювання шляхів вирішення проблемних питань в утриманні світлофорного господарства Вінницької області, а також питання утримання вулично-шляхової мережі під час погіршення погодних умов у зимовий період». 
За словами представника управління УДАІ УМВС України у Вінницькій області з метою визначення експлуатаційного стану утримання світлофорних об’єктів в період з 13по 20 вересня поточного року співробітниками Державтоінспекції за участю представників балансоутримувача та КП «Вінницьке СМЕД з ОРД» проведено обстеження стану експлуатаційного утримання світлофорних об’єктів.
Як показали результати проведеного обстеження основними недоліками в утриманні світлофорних об’єктів є відсутність вертикальної дорожньої розмітки на стійках, незабезпеченість нормативної видимості сигналів світлофорів внаслідок закриття їх гілками зелених насаджень та забруднення або старіння лінз світлофорів. Мають місце пошкодження стійок світлофорів та їх корпусів, а також непрацюючі електричні лампи, що не відповідає вимогам ДСТУ 4092-2002 «Безпека дорожнього руху. Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосування та вимоги безпеки». 
По виявлених недоліках дорожньо-експлуатуючим організаціям видано вимоги на їх усунення та проінформовано балансоутримувачів щодо необхідності вжиття заходів по приведенню світлофорних об’єктів у відповідність до вимог нормативів.
За словами представника управління УДАІ УМВС України у Вінницькій області залишається невирішеним ряд організаційних питань по недопущенню заторових явищ на автомобільних дорогах державного значення при різкому погіршенні погодних умов (сильних снігопадів, ожеледиці).
З урахуванням досвіду минулорічного зимового періоду очевидним є те, що на влучно-дорожній мережі області існують ділянки автомобільних доріг, на яких при погіршенні погодних умов виникають затори та ускладнення у дорожньому русі. Спеціально об лаштованих майданчиків з відповідною інфраструктурою для відстою транспортних засобів вздовж автомобільних доріг державного значення немає. У зв’язку з цим, працівниками Державтоінспекції складено перелік об’єктів дорожнього сервісу та інших територій, які можуть бути використанні для відстою транспортних засобів під час різкого погіршення погодних і дорожніх умов.
Заслухавши заступника голови облдержадміністрації Романа АКСЕЛЬРОДА, керівників департаментів та інших служб, причетних до вирішення вищезазначених питань, члени координаційної ради прийнято рішення та розроблено заходи щодо утримання вулично-шляхової мережі під час погіршення погодних умов у зимовий період. 
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше