Хто на сайті

На даний момент 74 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
У нашу дні розвиток держави в цілому і конкретних її регіонів зокрема неможливий без розвитку громадянського суспільства, без залучення громадськості до формування державної  політики.
Тож, виконуючи завдання Президента України з даного питання, 15 листопада 2013 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації за участю голови району Василя Малярчука, членів ради і запрошених, зокрема голови селища Теплик Григорія Вольського, директора районного центру зайнятості Василя Мальони та начальника управління економіки райдержадміністрації Оксани Сторожук.
Зустріч відкрила голова громадської ради Валентина Швидка, налаштувавши присутніх на відкритість у спілкуванні, взаєморозуміння, співпрацю у вирішенні найактуальніших питань розвитку району.
До розгляду виносились питання роботи КП «Житлокомунсервіс-Т» по наданню якісних послуг населенню, благоустрою селища тощо та питання обліку і застосування санкцій стосовно безробітних, які офіційно перебувають на обліку в центрі зайнятості і нелегально працюють.
Запрошений на зустріч голова селища Григорій Вольський виділив окремі проблеми, з якими стикається керівництво селищної ради у своїй роботі по наведенню ладу: технічна і моральна застарілість технічних засобів, житлово-комунального господарства, низькі тарифи, проблематичність утримання очисних споруд, які потребують капітального ремонту та багато інших. Окрім цього членів ради як жителів районного центру вкрай хвилює засміченість території Теплика, низький рівень загальнолюдської культури, незадовільна робота окремих депутатів селищної ради та голів вуличних комітетів, проблема торгівлі спиртними напоями у нічний час, проїзду автотранспорту частиною центральної вулиці, де він заборонений.  Згадали члени громадської ради і «круглий стіл», який не так давно відбувся в Теплику і на якому порушувались ці ж питання.
Григорій Петрович у свою чергу розповів про шляхи усунення згаданих недоліків. Зокрема, скоро розпочне свою роботу комісія селищної ради з благоустрою, яка відвідуватиме окремі вулиці селища з метою контролю за приведенням їх у належний стан. Розглядається питання встановлення сміттєвих баків у центрі населеного пункту. Вирішується проблема утримання очисних споруд ЦРЛ.
Голова ради Валентина Василівна рекомендувала селищному голові забезпечити гласність порушених проблем, виступати на радіо, надавати відповідний матеріал у місцеву газету, щоб мешканці знали про проблеми і допомагали у їх вирішенні.
Стосовно боротьби з працюючими безробітними, які отримують допомогу від держави, директор служби зайнятості району Василь Мальона повідомив, що його служба таких повноважень немає. Питанням виявлення нелегальних працівників займається спеціальна оперативна група, до складу якої входять і працівники центру зайнятості.
За дев’ять місяців поточного року виявлена 61 особа.
Загалом Василь Миколайович ознайомив членів ради з такими показниками районного центру зайнятості: рівень працевлаштування складає 88%, 8 осіб отримали одноразову допомогу для відкриття власної справи, 231 особа пройшла профнавчання, 12 сільських рад району взяли участь у залученні безробітних до громадських робіт, 239 осіб знято з обліку, працевлаштовано 28 інвалідів.
На сьогодні сезон сільськогосподарських робіт закінчився, отже число безробітних жителів зросте. У зв’язку з цим служба зайнятості проводить серію семінарів з роботодавцями, щоб вони якомога довше забезпечували людей роботою.
З підсумковим словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Василь Малярчук, який подякував членам громадської ради - представникам громадських організацій району, за активну громадянську позицію, небайдужість, бажання співпрацювати і спільно долати труднощі.
 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше