Хто на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Керівник району вивчає проблеми громад на місцях.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Із проблемами територіальних громад Тепличчини, голова районної державної адміністрації Василь Малярчук вирішив ознайомитися, як то кажуть, на власні очі.

Мета його поїздок у сільські громади — вивчення проблем сіл, пошук шляхів їх вирішення та ознайомлення із станом реалізації в районі Указу Президента України «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Керівника району під час візитів в громади цікавило абсолютно все, від вирішення глобальних проблем до зовсім дріб'язкових. I це цілком виправдано, адже тільки володіючи ситуацією можна змінити щось на краще. Так під час зустрічей із громадськістю сіл Степанівка, М.Мочулка, Залужжя  голова райдержадміністрації детально розповідав присутнім про те, що зроблено в районі в галузі освіти, медицини, культури і т.д. Розповідь супроводжувалася демонстрацією слайдів. Обговорила громадськість з головою й актуальні питання життєдіяльності територіальних громад, зокрема, щодо покращення благоустрою населеного пункту, бачення подальшого соціального розвитку села, покращення матеріально-технічного забезпечення закладів соціальної сфери.


Коментуючи свої зустрічі з жителями громад, Василь Малярчук наголосив: «Життя людей великою мірою залежить не лише від обраної ними влади, а від активності кожного з них. Багато добрих справ можна зробити своїми руками: навести лад на вулиці та біля власного двору. Для цього навіть не потрібно фінансування з місцевої скарбниці. Просто активу села слід гуртуватися довкола тих, хто готовий допомагати владі поліпшувати спільний добробут та дослухатися до їхніх побажань й конструктивної критики». 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше