Хто на сайті

На даний момент 92 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
«Листопадові сходини»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
21 листопада 2013 року в районному Будинку дитячої творчості, за давньою доброю традицією, відбулося щорічне свято-збір лідерів учнівського врядування району «Листопадові сходини».


На святі були присутні лідери дитячих об’єднань району, педагоги-організатори та почесні гості: Анатолій Ковтун – заступник голови райдержадміністрації, Євген Власюк – голова правління благодійного фонду «За своїх». У своєму виступі заступник голови райдержадміністрації Анатолій Григорович зазначив, що нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» спрямовані на створення належних умов для виховання і всебічного розвитку підростаючого покоління. Один з напрямків цієї роботи – організація мережі позашкільної освіти, якій районна влада приділяє значну увагу.


Усіх присутніх вітали зі святом зразкова вокальна студія «Перлинка», Вікторія Венгер та Вікторія Воєвода.

В ході свята-збору психологами районного центру практичної психології та соціальної роботи Лілією Чижевською та Аллою Войтовською для юних лідерів було проведено тренінг «Лідерство», а для педагогів-організаторів – семінар, де розглядалися питання організації музейної справи в школі та особливостей роботи учнівського врядування.

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше