Хто на сайті

На даний момент 51 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Аналітична довідка за результатами організації роботи по доступу до публічної інформації Теплицької районної державної адміністрації за 2013 рік 10.01.2014р.
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

З метою забезпечення безумовного виконання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Закону України «Про доступ до публічної інформації», реалізації конституційного права особи вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію в районі  проводиться відповідна робота.

Головою Теплицької районної державної адміністрації прийняті розпорядження від 08 грудня 2011 року № 698 «Про доступ до публічної інформації, розпорядником  якої є райдержадміністрація».

Щодо якісного і кількісного аналізу структури запитів на інформацію, то протягом 2013 року на адресу районної  державної адміністрації надійшло 16 запитів. На частку фізичних осіб припадає 11 запитів і юридичних осіб – 5 запитів.

Результати розгляду запитів на інформацію:

- задоволено – 87,5%;

- надіслано належним розпорядникам інформації – 12,5%.

Найбільш запитувані види публічної інформації в галузі:

- діяльність місцевих органів виконавчої влади – 44%;

- аграрна політика та земельні відносини – 18%;

- комунальне господарство – 13%;

- освіта – 13%;

- праця і заробітна  плата – 6%

- інші – 6%.

За запитами, що надійшли до райдержадміністрації , надано відповіді запитувачам у встановлені Законом України “Про доступ до публічної інформації ”  строки.

Щомісячно районною державною адміністрацією проводиться аналіз щодо розгляду запитів на публічну інформацію, який оприлюднюється на веб-сайті райдержадміністрації.

Робота районної державної адміністрації із забезпечення доступу до публічної інформації повсякчас оцінюється громадськими організаціями, які активно приймають участь в процесах реалізації державної політики в цій галузі.
На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» на веб-сайті районної  державної адміністрації (http://teplyk.com.ua) створено розділ «Доступ до публічної інформації», який відповідає вимогам статті 15 Закону.

 

Районною державною адміністрацією повною мірою забезпечується виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації».

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше