Хто на сайті

На даний момент 45 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Змагання юних туристів
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Нещодавно, наприкінці червня, на території Немирівського району (с. Коржів) пройшли 52-і обласні змагання з туристського багатоборства серед юних туристів-краєзнавців Вінниччини, Кубки області. Цього року  до змагань організатори залучили 16 команд, серед яких традиційно виступали 12 теплицьких юних туристів. Це учні загальноосвітніх шкіл нашого району: Удицької, Степанівської та Розкошівської.

 


Наша команда взяла участь у боротьбі в трьох кубках: з гірського туризму (V місце), спортивного орієнтування (VІІ місце) та краєзнавства (VІІ місце).

Змагання з гірського туризму включали в себе техніку гірського туризму (подолання перешкод) та рятувальні роботи (подолання гірських перешкод з транспортуванням умовно потерпілого).

Кубок зі спортивного орієнтування подарував учасникам багато емоцій та нового спортивного досвіду.

Різноплановими були змагання за кубок з краєзнавства. Це і розпалювання туристської ватри, конкурси самодіяльності, репортажу, розкладання намету, в’язання вузлів.

 

Туристи з Тепличчини привезла додому грамоти: «За зайняте ІІІ місце у спортивному конкурсі «Туристська ватра» і «За активну участь, волю до перемоги та високий спортивний результат». Змагання вже позаду, але незабутні враження про цікаво проведений час та нові знайомства ще довго зігріватимуть щирі дитячі серця. Адже завдяки таким турнірам  формується любов до здорового способу життя,  розширюється кругозір, відбувається виховання найкращих моральних якостей.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше