Хто на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Анатолій Олійник: «Аби запобігти соціальним вибухам, ми повинні скоординуватись і працювати разом, піднімаючи патріотичний дух наших людей»
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Анатолія Олійника 3 липня відбулась зустріч з керівниками місцевих мас-медіа. Основні питання, які обговорювались, стосувались якості, оперативності та об‘єктивності подачі інформації у місцевих ЗМІ про АТО, а також питання роздержавлення засобів масової інформації.

 

Звертаючись до присутніх керівників ЗМІ Анатолій Олійник наголосив, що надзвичайно великий вплив на громадян нашого краю має той інформаційний продукт, який вони споживають з різних інформаційних джерел.


Перш за все очільник звернувся з проханням подавати максимум інформаційних матеріалів, які демонструють надзвичайний героїзм наших військових, єдність та згуртованість усіх українців.

Він підкреслив, що дуже небезпечно у цей складний час розхитувати і поверхово висвітлювати питання, що стосуються військових дій на сході нашої країни. Адже, за його словами, на даний час українські війська вступили у нову, можливо найскладнішу і найнебезпечнішу фазу АТО.

Очільник регіону також повідомив, що обласна влада максимально робить усе можливе, аби військові з Вінниччини, які знаходяться в «гарячих точках», були забезпечені усім необхідним - від предметів особистої гігієни до військового знаряддя.

«Ми разом повинні не розхитувати ситуацію, навпаки – цементувати її», - наголосив Анатолій Олійник.

Щодо питань роздержавлення було прийняте спільне рішення зі створення дорадчого органу або консультаційної ради, до складу якої увійдуть представники державних, комунальних та комерційних ЗМІ. Основним завданням цього органу, переконані керівники ЗМІ, має бути обговорення питань, які доведеться вирішувати засобам масової інформації під час роздержавлення.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше