Хто на сайті

На даний момент 49 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Подорож у країну професій
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Набирає своїх обертів літо, даруючи незабутній відпочинок всім бажаючим, особливо дітлахам. А літо з частинкою профорієнтації – не тільки цікаве, але й корисне. Так, в літньому таборі «Ровесник», для учнів 4-9 класів за сприяння Теплицького районного центру зайнятості та участі представника організації ВОМГО «Молодіжна ліга розвитку підприємництва» Іллони Зварич, був проведений інтелектуально-ігровий профорієнтаційний захід «Подорож у країну професій».

 


Недаремно гру називають королевою дитинства, адже без неї дітям живеться сумно й нецікаво. Програма заходу була насиченою та різноманітною, поєднуючи в собі цікаві конкурси та розвиваючі ігри.

Неабияку цікавість у школярів викликала гра «Рекламний ролик», метою якої було максимально розкрити професію,яку в майбутньому вони бажали б обрати. Учасники підготували своєрідні сценки, рекламуючи професії перукаря, кухаря, медика, вчителя.

Щоб викликати інтерес у школярів 4-6 класів з ними були проведені різноманітні тематичні конкурси, вікторини, ігри: «Доповніть словечко», «Закінчи речення». Особливо цікаво було дітлахам розгадувати загадки про професії.


Радісним є те, що після таких профорієнтаційних заходів у серцях дітей залишаться неповторні враження, розшириться їх кругозір, а головне, що вони збагатять свої знання про навколишній світ, «світ професій» і в майбутньому матимуть більше шансів зробити правильний вибір своєї професійної долі.

Попереду на цих дітей чекає складне доросле життя, зі своїми турботами та обов'язками, з багатьма питаннями, що необхідно буде вирішувати самостійно. А служба зайнятості прагне стати для дітей порадником і помічником у пошуках власного місця в житті.

 

Усміхнені обличчя дітей говорили про те,що вони задоволені проведеним заходом та отриманими призами. Велика радість приносити людям добро, а ще більша радість бачити в дитячих очах подяку!

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше