Хто на сайті

На даний момент 109 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
Розпочато об’їзди шкіл задля визначення стану їх готовності до нового навчального року
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
З метою здійснення контролю за фактичним станом  готовності навчальних закладів району  до роботи в новому 2014-2015 н. р. та в осінньо-зимовий період 12 серпня 2014 року розпочались об’їзди шкіл району компетентними комісіями, до складу яких входять спеціалісти відділу освіти, управління праці, санстанції та ін.

Перевіривши рівень навчально-матеріальної  бази закладів, створення належних санітарно-гігієнічних умов у навчальних приміщеннях, зовнішній стан будівель і території, відповідність їх нормам техніки безпеки та пожежної безпеки,  якість проведених ремонтних робіт, члени комісії  відзначили :

- впровадження енергозберігаючих технологій, а саме: заміна 8 вікон на металопластикові у Стражгородській ЗОШ І-ІІ ст; монтаж вхідних дверей у Степанівській ЗОШ І-ІІІ ст.; роботи по заміні котла на більш енергоефективний у Тополівській ЗОШ І-ІІ ст;

- завершення робіт по облаштуванню внутрішніх вбиралень у Розкошівській та Кивачівській ЗОШ;

- зразковий стан шкільної території Комарівської ЗОШ І-ІІ ст.;

- якісні поточні ремонти класних кімнат, навчальних кабінетів, коридорів, спортивних залів та площадок у всіх навчальних закладах.

Особливо значущим є той факт, що цьогоріч на ремонтні роботи вищеназвані навчальні заклади не витратили з районного бюджету жодної копійки, а зуміли залучити кошти із додаткових джерел фінансування.

 

Керівники навчальних закладів і члени комісії запевнили, що школи із нетерпінням чекають початку нового навчального року, а оновлені коридори і класи готові зустріти учнів.


 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше