Хто на сайті

На даний момент 134 гостей на сайті

Лічильник відвідувань

Flag Counter

Банер
На комісії розглядались питання заборгованості по заробітній платі
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Нещодавно в райдержадміністрації відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На Порядок денний були винесені такі питання:

І. Про заборгованість з виплати заробітної плати перед працівниками Державного підприємства «Бджільнянський спиртовий завод» (станом на 01.07.2014р. становить 133,187 тис.грн.)

Станом на 01.07.2014р. заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 133,187 тис.грн. має ДП «Бджільнянський спиртовий завод», підприємство з 29.10.2010р. знаходиться в стадії банкрутства. На даний час підприємство працює та планує погасити заборгованість, яка виникла за час простою підприємства.

ІІ. Про рівень оплати праці працівників ТОВ «Рубін», середньомісячна заробітна плата за травень 2014року становить 1160,0 грн., за червень 2014р.-1228,00 грн. за січень-червень поточного року-1160,10 грн.

Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться щомісячний моніторинг середньомісячної заробітної плати по підприємствах, які звітують в районний відділ статистики. Так, середньомісячна (оперативна) заробітна плата з даної категорії підприємств за червень 2014 року становить 2215,20 грн., в порівнянні з травнем 2014 року (2210, 0грн.) збільшилась на 1 %,

Середньомісячна (оперативна) за січень-червень 2014 року становить 2282,82 грн., в порівнянні з січнем-червнем 2013 року (2188,78 грн.) зросла на 4,3 %.

Найнижчий розмір середньомісячної заробітної плати за січень – червень поточного року виявлено на підприємствах СВК «Поділля»-788,04 грн. (85 працюючих), та ТОВ «Рубін» 1160,10 грн.(54 працюючих).

Протягом липня поточного року працівниками відділу праці УПСЗН проведено вивчення стану оплати праці в СВК «Поділля» та ТОВ «Рубін».

Згідно результатів вивчення встановлено, що в СВК «Поділля» розмір мінімальної заробітної плати відповідає мінімальним державним гарантіям з оплати праці, на підприємстві використовується тарифна система оплати праці, заробітна плата виплачується регулярно, не менше двох разів на місяць.

В ТОВ «Рубін» заробітна плата виплачується з порушенням ст.115 КЗпП України, один раз на місяць, з проміжком часу, що перевищує 16 календарних днів. Підприємством допускаються випадки недотримання мінімальних гарантій встановлених законодавством України при нарахуванні заробітної плати найманим працівникам.

У свою чергу директор ТОВ»Рубін» Рябокінь Г. доповів, що на підприємстві працівники працюють не на повну зайнятість, тому такий низький рівень середньомісячної заробітної плати. Виявлену недораховану заробітну плату та інші види недоплат пообіцяв виплатити.

ІІІ. Про стан продажу майна банкрута ТОВ «Теплицький молокозавод» та погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві (арбітражний керуючий (ліквідатор) Глєбов В.Ф.).

ТОВ «Теплицький молокозавод» має заборгованість із заробітної плати перед своїми працівниками, яка становить 542,0 тис. грн. На даний час майновий комплекс ТОВ «Теплицький молокозавод» перебуває на відкритих торгах. Торги по продажу майна, призначені на 17.04.2014р., не відбулись.

Кошти, які надійдуть від продажу незаставного майна, будуть спрямовані на погашення вимог кредиторів відповідно до ст.31 вище зазначеного закону, в першу чергу на погашення вихідної допомоги звільненим працівникам та у разі достатності коштів - на погашення вимог кредиторів другої черги, в тому числі заборгованість по заробітній платі працівникам ТОВ «Теплицький молокозавод».

Інформація щодо проблем з ТОВ»Теплицький молокозавод» висвітлена в газеті «Вінниччина»від 16 квітня 2014р. №29(22871).

 

За результатами засідання комісії прийнято відповідні рішення.

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше